Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nevelc gumiju, dari! Astroloģiskā prognoze 17. – 23.septembrim0


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Auns

Pirmdienas otrā puse, otrdiena un trešdiena labi piemērotas organizatorisko darbu risināšanai. Šajās dienās vari sākt lielus ilgtermiņa projektus, pat iegādāties ražošanas mehānismus. Piektdiena būs piemērota, lai iesaistītos dažādās grupu aktivitātēs, kā arī ģimenes svinībām un draugu saietiem. Svētdien pavadi laiku kopā ar pašiem tuvākajiem cilvēkiem.

Vērsis

Šajā nedēļā, jo īpaši nedēļas vidū, visas aktivitātes saistībā ar profesionālo jomu jādara ļoti pārdomāti, nekādā gadījumā nevajadzētu lekties ar priekšniecību vai kādu citu augstākstāvošu personu. Sievietēm iespējami konflikti ar vīru vai tēvu. Svētdien jāuzmanās ar alkohola un medikamentu lietošanu, kas var negatīvi ietekmēt gan fizisko, gan psihisko veselību.

Dvīņi

Pirmdienas vakars piemērots dzīvokļa remonta sākšanai. Ja ir bijis plāns atmest smēķēšanu, dari to tagad. Arī otrdiena, trešdiena piemērotas nopietniem darbiem – gan organizatoriskiem, gan saimnieciskiem. Nedēļas vidus nav pārāk labs veselībai, jo īpaši, ja ir palielināta nervu spriedze. Jāuzmanās, rīkojoties ar mehānismiem un elektroierīcēm.

Vēzis

Nedēļas sākumā sadaliet pienākumus un atbildību ar savu dzīvesbiedru un biznesa partneriem. Ja kāds no jums solīto neizpildīs vai nebūs sapratis savu atbildības daļu, neapmierinātība un dusmas var radīt nevajadzīgus strīdus. Nedēļas nogale gaidāma harmoniskāka, atslābinātā gaisotnē. Labi to pavadīt ar cilvēkiem, ar kuriem vari saprasties bez vārdiem.

Lauva

Nedēļas sākumā var būt daudz darba, uzturies labi apgaismotās telpās. Nedēļas vidū tavs radošums un harizma palīdzēs tikt galā ar jebkuriem šķēršļiem un domstarpībām, galvenais – saglabā mieru. Ceturtdienu, piektdienu izmanto, lai satiktos ar draugiem, jo īpaši ar tiem, kurus sen neesi redzējis. Svētdiena piemērota zvejai un meditācijai.

Jaunava

Nedēļas sākumā būsi ļoti apzinīga un atbildīga, var būt grūtības atslābināties. Neuzņemies par daudz, nedari citu cilvēku darbu. Ja nodarbina kāda veselības problēma, nepieciešama ārsta palīdzība, nedēļas sākums būs piemērots speciālista konsultācijai. Nedēļas otrajā pusē var rasties iespēja atrisināt kādu senu situāciju.

Svari

Nedēļas sākumā sakārto finanšu lietas! Nedēļas vidū rutīna radīs neapmierinātību intīmajā dzīvē, uzdrošinies izmēģināt ko jaunu. Nedēļas nogale piemērota radošām aktivitātēm, fonam izmanto mūziku. Iedvesmai vari aiziet uz kādu koncertu. Varbūt sen esi sapņojis apgūt kāda mūzikas instrumenta spēli, varbūt tagad laiks sākt?

Skorpions

Nedēļas pirmajā pusē atvēli laiku mājokļa fundamentālai sakārtošanai. Ja nepieciešams, nopērc kādu mēbeli. Nedēļas vidū nekārtība un haoss mājoklī var radīt nopietnas domstarpības ar tavu otro pusīti. Noderēs arī laika plānošana – var būt sarežģīti sevi veltīt gan darbam, gan ģimenei vienlaikus.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā padomā par fundamentālajām vajadzībām savā dzīvē. Kas tev ir svarīgs un vērtīgs? Varbūt nepieciešams sakrāt naudu, lai investētu mājoklī? Šīs nedēļas sākumā vari spert lielu soli savu lielo mērķu virzienā. Ceturtdien, piektdien – piemērots laiks elektrotehnikas un datortehnikas iegādei un dažādu ideju realizācijai.

Mežāzis

Nedēļas sākumā var rasties vēlme sevi uzlabot, sevī kaut ko mainīt. Ja nolem iegādāties jaunas drēbes – izvēlies lietišķo stilu. Nedēļas vidū iespējami neapdomīgi, pārsteidzīgi pirkumi. Pirms apsoli draugam uzsaukt pusdienas, pārliecinies, ka tas nav dārgākais restorāns. Sestdien, svētdien – labi būt kaut kur pie dabas, vēlams divatā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ var rasties spontāna vēlme uz pārkārtojumiem tavā mājoklī vai dārzā. Ja vēlies kaut ko reāli paveikt, nevelc gumiju, dari to nedēļas pirmajā pusē. Ja lietas nepabeigsi uzreiz, tās var palikt pusratā. Izvērtē arī savus resursus, vai tie ir atbilstoši idejām. Centies būt aktīvs, nerealizēta enerģija radīs spriedzi un neapmierinātību.

Zivis

Pirmdien komunikācijā ar cilvēkiem var būt vērojams zināms atsalums, tāpēc labāk nodarbini sevi ar praktiskām lietām. Otrdien izmēģini kādu jaunu, sarežģītu ēdiena recepti. Trešdien iespējas saņemt kādas satraucošas ziņas. Nedēļas nogalē – parūpējies par sevi un savām interesēm, izvēlies tās nodarbes, kas patīk tieši tev.

LA.lv