×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
22. marts, 2018
Drukāt

Astrologs Baņķis prognozē sarežgītu pavasari un vasaru (8)

Foto AP/Scanpix/LETAFoto AP/Scanpix/LETA

Astrologs-numerologs Kristaps Baņķis prognozē sarežgītu pavasari un vasaru.

“Maldās tie, kuri uzskata, ka gads jau pilnās burās. Austrumu Suņa gads sākās vien 15.februārī, bet Astroloģiskais gads – 20.martā. Īstais laiks rīkoties pienāks tikai septembrī! Turklāt, raugoties plašāk par gada robežām, šā brīža notikumi vērtējami kā 20 gadu cikla augļi, reizē – veidojas augsne 2020./2021.gada krīzei, kas aizsāks jaunu 20 gadu periodu. Pārāk būtisks periods, lai viss ietu gludi un bez nopietniem satricinājumiem. Visvairāk laika garam atbildīs sakārtošana, pārkārtošana un pašattīstība,” norāda astrologs.

Īpaša loma nākotnes notikumu ģenerēšanai ir šim pavasarim un vasarai, kad pārklājas vienlaikus pat trīs planētu cilpas un citi sarežģīti astro rādītāji, norāda astrologs.

“Neprātīgi ir cilvēki un uzņēmumi, kuri no marta nogales līdz augusta beigām RetroMarsa (27. jūnijs – 27. augusts), RetroSaturna (18. aprīlis – 6. septembris), Dižčika (23. marts – 15. aprīlis un 26. jūlijs – 19. augusts) cilpās un reti novērotā trīskāršā Starpaptumsuma periodā (13. jūlijs – 11. augusts) plāno sākt būvniecību. Ielikt pamatakmeni ēkai – nav gudri! Tas pats attiecas uz ievākšanos jaunā dzīvesvietā, birojā vai pācelšanos uz citu valsti!” pauž astrologs.

Pēc viņa redzējuma, vasaras biznesa tukšgaita skars ne tikai būvniecības sfēru, kur tiks pieņemti greizi lēmumi un sakairināta kopējā valsts ekonomika, bet arī uzņēmējdarbību kopumā. “Ļoti nestabils un kļūdas radošs laiks!” zvaigznes redz astrologs.

“Idejas piefiksējiet, jo tās var būt zelta vērtē rudenī, kad no jauna pārdomātas, tajās atradīsiet ieslēpto “zelta graudu”,” viņš pamāca.

Biznesu pārvaldošais un praktiskās rīcības planēta Marss savu cilpu jau trešo gadu pēc kārtas metīs tieši Saturna cilpas laikā no 27. jūnija līdz 27. augustam, dubultā traucējot uzņēmējdarbības un būvniecības sfēras attīstību. Minētie planētu retrogrādi neies secen ar biznesu nesaistītajiem, piemēram, radot sarežģījumus ar tehniku, automašīnām, pieaugot sporta traumatismam vai sabrūkot ilgi plānotam mērķim.

“Jaunu automašīnu iegādāties ir izteikti nevēlami. Īpaši tas attiecas uz minēto Marsa cilpas laiku. Ar šajā laikā iegādātajām mašīnām pastiprinās negadījumu draudi. Savukārt, pārdot var pat vecu krāmu, faktiski – iesmērēt citam,” apstiprina K. Baņķis.

Pašos raženākajos vasaras mēnešos no 13. jūlija līdz 11. augustam novērosim trīskāršu aptumsumu. “Sen nav bijis jaudā un varenībā tik karmiski ietekmējošu aptumsumu periods,” uzsver astrologs. Vissarežģītākais periods gaidāms no 26.jūlija līdz 19.augustam, jo apvienos 3 planētu problemātiskos periodus. Reāli, šādā laikā tiek pieņemti krīzes lēmumi, radikāli izaugsmes scenāriji, ar pārkārtošanās klapatām. Daudziem tas atnesīs pārdomas par pārmaiņām darbos, dzīvesveidā, tikai to reālu veikšanu būtu jāatliek uz rudeni, viņš saka.

Tādējādi marts, aprīlis, jūlijs, augusts iznesīs visu gada smagumu, uzskata astrologs.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Marts un aprīlis jau pagājis

  2. ..un vienkārši pārsvarā nekad nepiepildās Baņķa laika prognozes,teikšu -pat nekad,tādēļ pat nelasu tos murgojumus,izlasu virsrakstu un viss.Labāk būtu klusējis un nejaucis cilvēkiem galvu.

  3. elza bez radziņa Atbildēt

    Šis pats Baņķis pasaules galu prognozēja…, atceraties?

  4. Neredzu pamatu bailēm. Astrologi un zilnieki, arī gaišreģis neredz precīzu nākotni, tikai to kas būs ja nedarīsi neko. Citiem vārdiem sakot, iespējas un riskus. Troļļiem patīk izsmiet okultismu nozari. Bez tam tāds Baņķieri mūs brīdina, nevis baida. Dizciks ir riskants subjektīvi, bet vienalga netici nevajag tad te postot.

  5. Kā tad, visi konsultējieties tikai ar Baņķi…Mērķis ir sēt bailes, lai vērstos pēc palīdzības. Pagaidām ne astrologi, ne gaišreģi, ne zīlnieces neko nav varējušas ieteikt un palīdzēt. Naudas kāsēji. tikai tik, cik esmu izlasījusi un sapratusi, ir bijis pūļu vērts. Īstie palīgi un palīdzes dzīvo kaut kur klusi savu dzīvīti, kas nolemta un, kuram lemts, tas viņus atrod. Neticiet tiem, kuri reklamējas

  6. Pilnīga taisnība. Banku ABLV aiztaisa un Laikmetīgās mākslas muzeja darbi pārtraukti!

Draugiem Facebook Twitter Google+