×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
13. maijs, 2016
Drukāt

ASV noķerta daiļā restorāna īpašniece Sarma Melngailis, kura pazuda, nesamaksājot darbiniekiem (10)

Foto - thechalkboardmag.comFoto - thechalkboardmag.com

Tenesī štatā noķerta populārā Ņujorkas veģetāriešu restorāna “Pure Food and Wine” īpašniece, latviete Sarma Melngailis, kura bija pazudusi, nesamaksājot darbiniekiem, vēsta laikraksts “The New York Post”.

Melngailis un viņas vīrs Entonijs Strangis bija iztērējuši uzņēmuma naudu – aptuveni divus miljonus dolāru (1,76 miljonus eiro) – azartspēlēs, pērkot luksusa preces un ceļojot.

Sieviete tika notverta, kad viņa bēguļošanas laikā pasūtīja picu. Laikraksts norādījis uz ironisko sakritību, ka veģetārieši uzturā nelieto arī piena produktus, bet Melngailis noķerta tieši siera picas pasūtīšanas dēļ.

Melngailis un Strangis tiks nogādāti Ņujorkā, kur abi apsūdzēti dažādos noziegumos, tostarp zādzībā un algas neizmaksāšanā darbiniekiem. Melngailis arī krāpusies ar nodokļiem savā uzņēmumā.

Sieviete 98 sava restorāna darbiniekiem neizmaksāja algu aptuveni piecus mēnešus. Darbinieki uzsver, ka Melngailis katram no viņiem ir parādā 3500 dolārus (3073 eiro).

Tajā pašā laikā Melngailis pārskaitījusi aptuveni 1,6 miljonus dolāru (1,4 miljonus eiro) no uzņēmuma naudas uz savu personīgo bankas kontu. Lielāko daļu no šīs naudas viņas vīrs notērējis azartspēlēs.

Strangis iztērējis arī 80 000 dolāru (70 243 eiro) par “Rolex” un citiem dārgiem pulksteņiem, savukārt 70 000 dolāru (61 462 eiro) pāris iztērēja ceļojumiem pa
Eiropu.

Jau ziņots, ka Melngailis pazuda pērn vasarā. Tā bija jau trešā reize, kad slavenību vidū populārais restorāns tika slēgts. Arī janvārī Melngailis bija pazudusi, bet vēlāk atgriezusies, savā pazušanā vainojot sliktas komunikācijas spējas. Tad, kad viņai esot problēmas, Melngailis nevis par to stāstot, bet noslēdzoties un mēģinot visu savest kārtībā.

Restorāns atkal tika atvērts aprīlī un atkal aizvērts jūnijā. Pēc pāris dienām, kad tas jūlijā atkal tika atvērts, Melngailis pazuda. Arī restorāns viņas prombūtnes laikā bija slēgts.

Restorāna darbinieki bija iesnieguši prasību tiesā, prasot samaksu par darbu, kā arī kompensāciju par to, ka ir zaudējuši darbu bez brīdinājuma.

Portāls “Gothamist.com” iepriekš atzīmējis, ka pret restorāna īpašnieci tiesā vērsies arī investors “Asparagus Trading Corporation”, pieprasot 280 000 dolāru (245 851 eiro). Kompānija viņai iedevusi 31 000 dolāru (27 219 eiro) telpu īrei par vienu mēnesi un vēlējusies pārņemt viņas uzņēmumu, bet Melngailis to nav nokārtojusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Vai ta ari ir no Ganbyi?

 2. Izskatās pēc kārtējā reiderisma …
  Mums jau vajag tikai kārtējo sensāciju.
  Veģetāriešu restorāns ne vienam vien icigam garšotu…

 3. Viņiem nevajadzēja bēgt uz Tenesī štatu, bet uz Latviju: te neviens viņus neatrastu, bet ar to nosperto naudiņu varētu padzīvot zaļi kādu laiku.

 4. Padomietis ņem savus “tikumus” līdz, vienalga kurā pasaules malā viņš iekorķējas.

  • Pret ērcēm vajag potēties :) Atbildēt

   Sarmai Melngailis nav nekāda sakara ar padomju tikumiem, viņa ir dzimusi un augusi ASV

 5. Kad uz Latviju atgādās Nilu Melngaili, kurš pielika roku Bankas Baltija un Citadeles afērās?

 6. “Laikraksts norādījis uz ironisko sakritību, ka veģetārieši uzturā nelieto arī piena produktus” –
  vispār jau tie ir vegāni, kuri nelieto uzturā piena produktus

Draugiem Facebook Twitter Google+