×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
22. augusts, 2013
Drukāt

Atbalsta 2000 latu piešķiršanu mazākumtautību mākslas festivālam

foto - Letafoto - Leta

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien atbalstīja 2000 latu līdzfinansējuma piešķiršanu XI Mazākumtautību mākslas festivāla “Vienoti dažādībā – 2013” rīkošanai, aģentūrai BNS pastāstīja domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Dzintra Āboliņa.

Līdzekļi tiks piešķirti no Izglītības, kultūras un sporta departamenta budžeta apakšprogrammas “Finanšu līdzekļu rezerve izglītības, kultūras un sporta pasākumu atbalstam” līdzekļiem.

Projekta kopējās izmaksas ir plānotas 4427 lati, Rīgas domei tika lūgts 2000 latu daļējs līdzfinansējums māksliniecisko programmu nodrošināšanai, telpu nomai un māksliniecisko vadītāju honorāriem.

Festivālu no 1. līdz 9. decembrim plāno rīkot Itas Kozakēvičas Latvijas Nacionālo kultūras biedrību asociācija.

Projekta pieteikumā domei asociācija norādīja, ka tā tradicionāli ik rudeni rīko Latvijā dzīvojošo mazākumtautību kultūras festivālu “Vienoti dažādībā”, kurā piedalās dažādu tautību – krievu, poļu, baltkrievu, moldāvu, ukraiņu, ebreju, uzbeku, libāņu un citu – mākslinieciskie kolektīvi un individuālie izpildītāji. Šogad asociācija atzīmēs savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju un festivāla ietvaros rīkos koncertu, kas veltīts izcilā krievu komponista Sergeja Rahmaņinova 140.dzimšanas dienai, gleznu izstādes, literāri muzikālo programmu, kas veltīta Vladimira Visocka 75 gadu jubilejai, un citus pasākumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+