×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. novembris, 2016
Drukāt

Atklāj Baltijas valstu kopīgo logotipu simtgades grāmatu tirgū Londonā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvija, Igaunija un Lietuva atklājušas kopīgo logotipu, kas tiks izmantots kā atpazīstamības zīme Starptautiskajā Londonas grāmatu tirgū 2018. gadā, kad Baltijas valstis būs goda viesu statusā, LA.lv pavēstīja Dace Bargā.

Logotipa idejas autori un izstrādātāji ir Lietuvas zīmolvedības aģentūra “DADADA Studio”, kuru piedāvājums uzvarēja šogad izsludinātajā konkursā. Viņu piedāvājumu īpaši atlasīta žūrija, kuru vidū ir visu trīs Baltijas valstu pārstāvēti dizaina, zīmolvedības un literatūras nozares eksperti, atlasīja no vairākiem desmitiem konkursā iesniegto piedāvājumu.

“DADADA Studio” par Baltijas valstu logotipu: “Mēs esam izstrādājuši īpašu simbolu, kas reprezentē visu Baltijas valstu valodas. Šis simbols ir triju dažādu valodu apvienojums vienā vizuālā tēlā ar mērķi pārstāvēt Baltijas valstis Londonas grāmatu tirgū 2018. gadā. Jāpiebilst, ka pirmais alfabēta burts angļu valodā tiek izmantots arī kā nenoteiktais artikuls: a book, a letter, a conversation. Grāmata, burts, saruna. Tas ir sarunas sākums.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Baltijas valstis vienojošs angļu A burts … atpazīstamībai pasaulē. Kam raudi tu, ak ,daiļā Staburadze .
    Leiši,latvieši un blakus arī igauņi esot senāko līdz mūsdienām izdzīvojušo tautu zari. Pasaules senākie un visatpazīstamākie simboli.

Draugiem Facebook Twitter Google+