Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
27. maijs, 2015
Drukāt

Lietuvā atklāj korupciju atkritumu apsaimniekošanas sistēmā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lietuvas Vides ministrija atklājusi milzīgu korupcijas tīklu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā un vērsusies Finansiālo noziegumu izmeklēšanas dienestā un Viļņas apgabala prokuratūrā.

Daži šīs nozares uzņēmumi izrakstījuši rēķinus un saņēmuši naudu par darbiem, kas veikti tikai uz papīra vai veikti daudz mazākā apjomā un nekvalitatīvi. Dažos gadījumos atkritumi izvesti pāri robežai. Pēc Viļņas reģiona vides aizsardzības departamenta datiem, runa ir par 6000 tonnām metāla iepakojuma vairāk nekā 6,4 miljonu eiro vērtībā, kā arī par vairāk nekā 500 tonnām PET iepakojuma pusmiljona eiro vērtībā. Vides ministrs norādījis, ka pēc iespējas drīzāk jāsakārto nozare un jālikvidē spraugas likumos, kuru dēļ šādi pārkāpumi bijuši iespējami. Seima deputāts Valds Vasiļausks norādījis, ka pret iespējamajiem likumu grozījumiem šajā jomā aktīvi darbojas dažādi lobisti.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (1)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+