Mobilā versija
0.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
17. jūlijs, 2015
Drukāt

Atklāta jauna sukāžu ražotne (3)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Jauno produkciju – sukādes šokolādes glazūrā – Valsts prezidentam Raimondam Vējonim (otrais no kreisās), uzņēmuma īpašniekam Viktoram Grūtupam un Ķīnas vēstniekam Latvijā Jangam Guocjangam degustēt dod Agnis Audzevičs, šokolādes apstrādes ceha operators.

Vakar “Rāmkalnos” Inčukalna novadā Valsts prezidents Raimonds Vējonis un SIA “Rāmkalni Nordeco” īpašnieks Viktors Grūtups atklāja jauno uzņēmuma sukāžu ražotni. Tā ļaus septiņkārt palielināt ražošanu – no esošajām 50 tonnām līdz 380 tonnām sukāžu gadā. Sākotnēji tajā strādās 30 darbinieki, bet nākotnē plānots skaitu palielināt. Ražošanas ēka kopā ar saldētavām aizņem 1800 kvadrātmetru platību. Tajā ražos sukādes, pastilas, sīrupus, kā arī tiks ieviesti vairāki jaunumi, tostarp sukādes šokolādes glazūrā un dažādi bezalkoholiskie dzērieni. “Jau šobrīd “Rāmkalnu” sukādes ir nopērkamas ārvalstīs, piemēram, Igaunijā, Dānijā un jau eksperimentāli Ķīnā. Jaunās jaudas būs pietiekamas eksporta tirgiem,” uzsvēra “Rāmkalni Nordeco” valdes loceklis Andris Kikusts, kurš pats atklāšanā spēlēja trombonu, orķestrī piedaloties gan tēvam, gan bērniem. Šis projekts tiek īstenots ar Eiropas Savienības struktūrfondu atbalstu Lauku atbalsta dienesta programmā “Lauksaimniecības produktu pievienotās vērtības radīšana”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Prezidents sūkā pirkstu!

  2. Lai pircēji rindā stāv!
    (sens tirgotāju vēlējums)

  3. Sukas un āži mums tāpat pietiek, kapēc vēl jāražo?

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+