Mobilā versija
+14.5°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
18. septembris, 2016
Drukāt

Atpūsties pašai no sevis! Kā atbrīvoties no uzmācīgajām domām, kas nepamet prātu (2)

1. Paraugies uz iespējamajā stratēģijām no malas

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šķiet, ka neviena no mums nav iemācījusies savu prātu atslēgt pilnībā. Iespējams, tas dažkārt izdodas, tomēr atzīt, ka uzmācīgās domas neapmeklē mūs, droši vien, nevaram. Vai nespēj atslēgt prātu un domu jucekļi rada nogurumu? Šoreiz par to, kā beidzot atpūsties pašai no sevis un uzmācīgajām domām.

Sakoncentrē visus spēkus un paraugies uz visām iespējām no malas, prātā neizdzīvojot tās. Bieži vien tieši iestrēgšana “vāveres ritenī” ir tas, kas traucē pieņemt lēmumus un sakārtot domas pa plauktiņiem.

Arī Stīvs Džobss līdzīgu situāciju aprakstījis savam biogrāfiskās grāmatas autoram Valteram Aizeksonam. “Ja tu vienkārši apsēdīsies un prātosi, tu sapratīsi, cik patiesībā tavs prāts ir nemierīgs. Ja tu centies nomierināt to, tas padara visu vēl tikai ļaunāku, bet ar laiku tas tomēr nomierinās, un, kad tas notiek, beidzot būs iespēja dzirdēt patiesi smalkas lietas.”

  1. Paraugies uz iespējamajā stratēģijām no malas
  2. Pieraksti savas domas
  3. Ierobežo sevi
  4. Nodarbini sevi
  5. Koncentrējies uz to, ko vari izdarīt tagad
  6. Respektē savu viedokli
  7. Apzinies, ka kļūdas ir labojamas

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. daudziem palīdz sev nevēlamo detalizēti sīki un bez cenzūras “norakstīt” no sevis nost, lai pēc tam uzrakstīto “DELETE” vai vnk sadedzinātu…

  2. Tieši tā, jo manā gadījumā un dzīvē,tā arī ir,ka mēs visi mēdzam pieļaut kļūdas,bet retais no tiem un mēs visi,vai vēlamies,un spējām labot tās pieļautās kļūdas,vai vienkārši daži tās pieļautās kļūdas vispār vēlas labot,un atzīt,vai arī ignorē,jo negrib viņas atzīt,tā lūk.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+