Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Autoceļu uzturētājs par 2,2 miljoniem eiro remontēs 130 tiltus

Foto - Andris GrīnbergsFoto - Andris Grīnbergs

Latvijas autoceļu apkopes uzņēmums “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) visā Latvijā uzlabo 130 tiltu stāvokli, informē kompānijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Vasiļjeva.

Lai novērstu tiltu konstrukciju bojājumu progresēšanu, LAU veic dažādus tiltu ikdienas uzturēšanas darbus. Tiek atjaunots tiltu segums – remontētas uz tiltu brauktuves esošās šuves, plaisas, bedres.

Lai uzlaboto gājēju un autovadītāju drošību, LAU remontē bojātās margas un barjeras, apstrādājot tās pret koroziju. Tāpat tiek atjaunoti izskalotie uzbērumi un bojātie nogāžu nostiprinājumi. Vēl uzņēmums sakārto ūdens atvades sistēmu, lai nodrošinātu savlaicīgu ūdens novadīšanu no tiltu brauktuves.

Centra reģionā LAU remontē 29 tiltus, Vidzemē – 16, Kurzemes reģionā 46 un Latgalē – 39 tiltus. Tiltu ikdienas uzturēšanas darba izmaksas ir 2,2 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+