Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. maijs, 2015
Drukāt

Avārijā Krustpils novadā cietuši četri jaunieši (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Autoavārijā Krustpils novadā ap pusnakti cietuši četri jaunieši, aģentūru BNS informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Trīs cietušo atbrīvošanai no spēkrata bija nepieciešami hidrauliskie instrumenti. Viens jaunietis no automašīnas bija izkļuvis paša spēkiem.

Pēc VUGD sniegtās informācijas, avārijā cieta 15, 18, 21 un 23 gadus veci jaunieši.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola aģentūru BNS informēja, ka visiem četriem cietušajiem konstatētas smagas traumas.

15 gadus vecajam jaunietim konstatēta smaga galvas trauma un kājas trauma – viņa stāvoklis tiek vērtēts kā smags. 18 gadus vecais jaunietis guvis smadzeņu satricinājumu, brūci kakla rajonā, kā arī muguras traumu. 23 gadus vecais vīrietis slimnīcā nogādāts vidēji smagā stāvoklī – viņam konstatēts galvas smadzeņu satricinājums, apakšžokļa un rokas trauma, kā arī vēdera iekšējo orgānu bojājumi. Savukārt 21 gadu vecajam vīrietim konstatēta mugurkaula un vēdera trauma, kā arī sejas savainojumi.

Glābēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēma plkst. 23.27.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nezināju ka ir arī kakla rajoni!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+