Sports
Basketbols

Bagatski atkal sūta uz Berlīnes “Alba” 16

foto – ITAR-TASS/Scanpix

Pašreizējais Telavivas “Maccabi” un Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainārs Bagatskis nākamajā sezonā varētu kļūt par Berlīnes “Alba” komandas galveno treneri, vēsta basketbola apskatnieks Deivids Pīks.

Par Bagatska nedienām Telavivā “LA” jau ir rakstījusi – komanda zaudējusi pēdējās piecas Izraēlas čempionāta spēles, neveiksmīgi startēja Eirolīgā. Kopš sezonas vidus bez lieliem panākumiem grimstošo “Maccabi” kuģi mēģina izstūrēt Bagatskis. Izraēlas mediji raksta, ka no vēl vienas trenera maiņas, proti, Bagatska atlaišanas, “Maccabi” pasargājušas tikai nesaskaņas kluba vadībā. Nojaušams, ka latviešu speciālistam līguma pagarināšana Telavivā netiks piedāvāta. “Maccabi” tēmē uz Kauņas “Žalgiris” treneri Šarūnu Jaskeviču, kurš savu atbildi sola sniegt pēc sezonas beigām. Jasikevičs spēlētāja karjeras laikā spēlēja arī “Maccabi” komandā.

Tikmēr Bagatska sakarā atkal tiek minēts Berlīnes “Alba” vārds. Par Bagatska un kādreizējā Vācijas klubu basketbola flagmaņa sadarbību kuluāros tika runāts arī pirms gada, taču toreiz Bagatskis izvēlējās iet citu ceļu un kļuva par Deivida Blata palīgu Stambulas “Darušsafaka” komandā. Ja Berlīnes kubam interese par Bagatska pakalpojumiem patiešām ir saglabājusies, tad šāda sadarbība ir iespējama.

Berlīnes “Alba” vēsture aizsākās tikai 1991. gadā, tomēr albatrosi ātri kļuva par Vācijas vadošo komandu. No 1997. līdz 2003. gadam tika izcīnīti septiņi Vācijas čempionu tituli pēc kārtas, vēl viens tika pievienots 2008. gadā. Pašlaik komandai tik labi neveicas – Vācijas bundeslīgā tā ir sestajā vietā, cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, taču šajā pavasarī starp nebūs starp favorītiem. Interesanti, ka šonedēļ no amata tika atbrīvots “Alba” galvenais treneris turks Ahmets Šaki un runas par iespējamo Bagatska nokļūšanu Berlīnē parādījušās vienlaicīgi ar šo notikumu.

Saistītie raksti
LA.lv