Mobilā versija
Brīdinājums +12.8°C
Modris, Matīss, Mariss
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
25. oktobris, 2013
Drukāt

Baha kamermūzikas festivālu atklās Austrijas Baroka kompānija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

13. Starptautisko Baha kamermūzikas festivālu 2. novembrī Mazajā Ģildē atklās Austrijas Baroka kompānija, kas izcilā blokflautista Maikla Omana vadībā klausītājiem piedāvās Austrijas un Vācijas baroka mūziku.
Eksplozīva muzicēšanas maniere, fantastiska blokflautas spēle un baroka ritms – tā varētu raksturot “Austrian Baroque Company”, kas ieguvusi starptautisku atzinību, saņēmusi visaugstākās uzslavas un daudzas balvas par kompaktdiskiem kopš savas dzimšanas dienas 2001. gadā. Neparasti virtuozais un temperamentīgais ansamblis apvieno kamermūzikas speciālistus, kas mācījušies vadošajās Eiropas mūzikas augstskolās un spēlē vēsturiskos mūzikas instrumentus. Viņu repertuāra centrā ir plašais 17. un 18. gadsimta instrumentālās un vokālās mūzikas dārgumu klāsts. Pēc ilggadīgas sadarbības ar Austrijas raidorganizāciju 2009. gadā ansamblis nodibināja kontaktus ar “Sony Music”, izdodot diskus „Exit Baroque” un Hendeļa „Deviņas vācu ārijas” ar spāņu soprānu un Echo balvas ieguvēju Nuriju Rialu. Šā izcilā baroka ansambļa dibinātājs un direktors ir viens no pasaules labākajiem blokflautas virtuoziem – Maikls Omans. Vairāk nekā 15 gadus Omans ir uzstājies kopā ar Austrijas baroka ansambļiem un moderniem kamerorķestriem un darbojas kā sava ansambļa “Austrian Baroque Company” garīgais iedvesmotājs, solists un diriģents.
“Austrian Baroque Company” sastāvā koncertā piedalīsies Tomass Boisens – teobra, baroka ģitāra, Bālašs Mate – čells, Martina Šobersbergere – klavesīns.

Vairāk informācijas: http://www.music.lv/bachfestival/

Baha kamermūzikas festivāla Rudens cikla koncerti notiks:

• 2. novembrī, plkst. 19.30 Mazajā Ģildē “Austrian Baroque Company”,
• 24. novembrī, plkst. 18.00 Svētā Jāņa baznīcā “Collegium Vocale Gent”,
• 8. decembrī, plkst. 19.00 Lielajā Ģildē “Le Concert des Nations”.

Pievienot komentāru

Turaidas Roze - bez asinīm afišā28. septembrī notiks Latvijas Nacionālās operas jaunās sezonas pirmā pirmizrāde. Zigmara Liepiņa "Turaidas Roze" ir muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai "No rozes un asinīm".
Likteņupe pirms un pēc Pļaviņu HES būves Vēstures muzejāNo ceturtdienas, 21. septembra Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) varēs aplūkot jaunu izstādi "Daugavai būt", kuras pamatā ir notikumi, kas Latvijas sociālajā atmiņā saistās ar Daugavas vārdu un ievadīja Trešo atmodu.
Draugiem Facebook Twitter Google+