Mobilā versija
+1.9°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Baleta grandi Jūrmalā

Lakarra_2

Tieši pēc nedēļas, 5. augustā, Dzintaru koncertzāle aicinās baleta cienītājus uz 15. starptautisko baleta festivālu “Baleta zvaigznes Jūrmalā”, kura mākslinieciskais vadītājs Aivars Leimanis sarūpējis īpaši aizraujošu koncertprogrammu.

Skatītājus priecēs daudzas izcilas baleta zvaigznes, no kurām spožākā būs pasaulslavenā spāņu primabalerīna Lusija Lakarra no Bavārijas valsts baleta. Kopā ar viņu koncertā varēs baudīt arī citu ievērojamu mākslinieku sniegumu – uzstāsies Bavārijas valsts baleta premjers Marlons Dino, Štutgartes baleta solists Aleksandrs Zaicevs, Krievijas Lielā teātra baleta mākslinieki Anastasija Gubanova un Aleksandrs Smoļaņinovs u. c. Latvijas Nacionālo baletu pārstāvēs Viktorija Jansone, Andris Pudāns, Ringolds Žigs, Ieva Rācene, Antons Freimanis un Jolanta Lubēja. Festivāla programma būs krāšņa un daudzveidīga, ļaujot skatītājiem piedzīvot aizraujošākos mirkļus no daudziem izciliem baleta uzvedumiem.

Pievienot komentāru

Līdz ar iedzīvotāju skaitu samazinās arī kultūras patēriņa aktivitāteVidēji viens Latvijas iedzīvotājs gada laikā piedalās astoņās kultūras aktivitātēs, ieskaitot televīzijas skatīšanos, kultūras izdevumu lasīšanu un tamlīdzīgi.
Draugiem Facebook Twitter Google+