Mobilā versija
+0.1°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Baleta grandi Jūrmalā

Lakarra_2

Tieši pēc nedēļas, 5. augustā, Dzintaru koncertzāle aicinās baleta cienītājus uz 15. starptautisko baleta festivālu “Baleta zvaigznes Jūrmalā”, kura mākslinieciskais vadītājs Aivars Leimanis sarūpējis īpaši aizraujošu koncertprogrammu.

Skatītājus priecēs daudzas izcilas baleta zvaigznes, no kurām spožākā būs pasaulslavenā spāņu primabalerīna Lusija Lakarra no Bavārijas valsts baleta. Kopā ar viņu koncertā varēs baudīt arī citu ievērojamu mākslinieku sniegumu – uzstāsies Bavārijas valsts baleta premjers Marlons Dino, Štutgartes baleta solists Aleksandrs Zaicevs, Krievijas Lielā teātra baleta mākslinieki Anastasija Gubanova un Aleksandrs Smoļaņinovs u. c. Latvijas Nacionālo baletu pārstāvēs Viktorija Jansone, Andris Pudāns, Ringolds Žigs, Ieva Rācene, Antons Freimanis un Jolanta Lubēja. Festivāla programma būs krāšņa un daudzveidīga, ļaujot skatītājiem piedzīvot aizraujošākos mirkļus no daudziem izciliem baleta uzvedumiem.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+