Horoskopi un mistika
Horoskopi

Baudi dienu! Horoskopi 19.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Daudziem šodien gribēsies tiekties pēc ideāla itin visā – mājās, darbā, attiecībās. Taču svarīgi būtu saprast, kas tevi motivē šajās vēlmēs! Piemērota diena mainīt apstākļus – doties izbraukumā pie dabas, ceļojumā, paplašināt savus interešu horizontus un tikties ar interesantiem cilvēkiem. Veiksmīga diena arī piedzīvojumiem, romantiskām iecerēm un svētku rīkošanai. Baudi šo dienu!

Auns

Diena piedāvās daudz šaubu un nespēju izšķirties, nespēju pieņemt lēmumus. Tādas pašas neizskaidrojamas šaubas var rasties arī attiecību jautājumos. Taču, ja tavs partneris nejutīs tavu atbalstu, viņš lēmumu pieņems pats, un, iespējams, ne tādu, kādu tu vēlies.

Vērsis

Pasīva diena. Saslimšana, kas tevi var piemeklēt šodien, prasīs ilgu un garu ārstēšanos. Nepieciešams, lai tu koncentrētos, starp citu, tas var sekmēt arī izvairīšanos no sliktas pašsajūtas un imunitātes pazemināšanās!

Dvīņi

Daudzi Dvīņi, kā ierasts, būs ļoti sabiedriski un vēlēsies komunicēt. Šodien veiksmīgas būs sarunas ar citiem cilvēkiem, jaunu kontaktu dibināšana, ko varēs vēlāk izmantot savu interešu vajadzībām. Veiksme ir atkarīga no tavas attieksmes pret apkārtējiem.

Vēzis

Visgrūtāk šodien klāsies taviem mājiniekiem: neskatoties uz tavu iekšējo mieru, tu būsi viltīgs un ass saskarsmē. Nebrīnies, ja tuvie cilvēki šodien sāks no tevis izvairīties.

Lauva

Lauvām nesagādās nekādas grūtības saskarsme arī ar neiepazītiem cilvēkiem, kā arī romantiskās attiecībās. Šodien tu jutīsies seksuāls, pašpārliecināts un diena arī negrasās tev sagādāt nekādus nepatīkamus pārsteigumus.

Jaunava

Šodien zvaigznes tev iesaka investēt naudu dažādos jaunos projektos, tie solās būt ļoti veiksmīgi jau tuvākajā nākotnē.

Svari

Šodien daži no jums pārlieku saasināti izturēsies dažādās situācijās, kā arī būs tendence daudz ko dramatizēt. Šodien nekādā gadījumā nav ieteicamas nekādas ķirurģiskas operācijas un ārstēšana – tās būs neveiksmīgas un sarežģītas.

Skorpions

Iespējams, tev uzradīsies konkurents. Tevi var pārpildīt emocijas, ar kurām tev būs grūti tikt galā. Saskarsmē ar pretējo dzimumu centies būt nosvērts un līdzsvarots. Tas tevi pasargās no nevajadzīgiem greizsirdības uzplūdiem.

Strēlnieks

Neskatoties uz to, ka tu ar savu partneri esi harmonisks pāris, tikko tu iepazīsi viņu tuvāk, var rasties problēmas. Tāpēc nepieciešams atslābināties un saskarsmē būt ieturētam. Tev jāmācās vienkārši mīlēt un baudīt dzīvi. Nav vēlams meklēt problēmas, kas nākotnē varētu atgadīties.

Mežāzis

Šī diena ir ļoti labvēlīga, lai tu gūtu papildus ienākumus. Tava stiprā puse ir loģika un spēja analizēt, un tas palīdzēs tev šodienas darbā.

Ūdensvīrs

Daudzi Ūdensvīri šodien būs “darbos līdz ausīm”. Taču dažiem no jums gribēsies, lai visi jūs liek mierā. Centies dienu izbaudīt pēc iespējas vairāk harmonijā pats ar sevi.

Zivis

Šodien Zivīm var būt domstarpības ar tiem, kas izrādīs pārlieku lielu aktivitāti. Tev, savukārt, būs nepieciešams laiks, lai radītu drošas un harmoniskas attiecības ar īstajiem cilvēkiem.

LA.lv