Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
12. marts, 2015
Drukāt

Berģos uz ceļa atrastajai mirušajai sievietei kļuvis slikti ar veselību, secināts ekspertīzē

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pagājušajā otrdienā Rīgā, Berģos uz ceļa braucamās daļas atrastajai mirušajai sievietei kļuvis slikti ar veselību, par ekspertīzes slēdzienu informē Valsts policija (VP).

Policija atgādina, ka pagājušajā otrdienā Berģos uz ceļa atrasts 1963. gadā dzimušas sievietes līķis ar miesas bojājumiem. VP neizslēdza versiju, ka pret sievieti pastrādāts noziedzīgs nodarījums, tādēļ nozīmēta gan tiesu medicīniskā ekspertīze, lai noteiktu sievietes nāves cēloni, gan arī lūgta aculiecinieku palīdzība.

Ekspertīze ir pabeigta, un tajā secināts, ka sieviete mirusi veselības problēmu – insulta dēļ, savukārt miesas bojājumi iegūti kritiena rezultātā.

Līdz ar to policijai nav aizdomu, ka sieviete būtu mirusi vardarbīgā nāvē. Izmeklēšana par notikušo vēl turpinās, lai noskaidrotu, vai sievietei pēc viņas nāves ir nozagtas kādas personīgās mantas.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+