Sports
Futbols

Bez futbola vismaz četrus mēnešus. Jānim Ikauniekam kārtējais pārbaudījums0

foto: LETA

Latvijas futbola izlases pussargam Jānim Ikauniekam rīt tiks veikta operācija un laukumā viņš varētu atgriezties pēc četriem līdz sešiem mēnešiem, “LA” pirmdien sacīja “Liepāja/Mogo” pārstāvošais spēlētājs.

Traumu Ikaunieks guva piektdien spēlē pret “Jelgavu” (2:0), kad pirmajā puslaikā neveiksmīgi piezemējās pēc gaisa divcīņas – rezultātā atslēgas kauls izmežģīts, saites sastieptas. Ārsti noteikuši, ka rehabilitācija ilgs no četriem līdz sešiem mēnešiem, tātad šī sezona viņam beigusies.

“Operācija būs Rīgā, par rehabilitāciju vēl domāsim ar Māri (Verpakovski) – iespējams, ka kādu laiku braukšu uz Spāniju. Šis man ir vēl viens liels pārbaudījums, pagājušajā sezonā bija operācija kājai. Protams, šobrīd  galva ir lejā, bet būs jāsavācas, jādomā, kā izveseļoties, lai atkal būtu gatavs spēlēt. Līdz traumai jutos ļoti labi, izlasē trīs mačus aizvadīju, runājām ar treneri (Miksu Pātelainenu), ka viņš gaida mani uz Nāciju kausu un grib, lai es būtu viens no līderiem. Biju ļoti labā formā, bet tagad ir tā, kā ir,” teic 23 gadus vecais kuldīdznieks.

“Liepāja/Mogo” šosezon aizvada ne pārāk labi un Latvijas čempionātā ieņem piekto vietu, lai gan vēl ir vairākas spēles rezervē un trijnieks ir reāli sasniedzams.

“Pēdējo spēli uzvarējām. Kad zaudē, tad ir nesaskaņas – vairāk vai mazāk. Komandas vadība strādā, domā, ko darīt. Viss pārējais klubā ir kārtībā,” atzīst Jānis Ikaunieks. “Rīt gaidāma grūta spēle viesos pret “Riga”. Pret TOP 4 klubiem mums šosezon nav diez ko laba bilance, lai gan pirmajā spēlē “Rigu” vinnējām ar 1:0, otrajā bija 2:2, bet mēs bijām daudz labāki. Ļoti slikti rezultāti ar labākajām komandām, lai gan spēles zīmējums, manuprāt, nav tik slikts. Ja rīt uzvarēsim – viss būs kārtībā. Spiediens no vadības? Tas katram ir personīgi, es īpaši nejutu, uzreiz pēc zaudētas spēles gribējās saņemties, ar lielāku motivāciju darbojies, lai nākamo uzvarētu. Var jau būt, ka citam ir kāds spiediens.”

 

 

LA.lv