×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. februāris, 2014
Drukāt

Bonobo koncertzālē “Palladium” 


ReklāmfotoReklāmfoto

Sava piektā un līdz šim veiksmīgākā albuma “The North Borders” koncertturnejas ietvaros pirmo reizi Rīgā uzstāsies britu mūziķis, elektroniskās mūzikas dīdžejs Saimons Grīns ar projektu “Bonobo”. Koncerts, ko grupa sniegs pilnā sastāvā, notiks 19. februārī koncertzālē “Palladium”.

Koncerta organizētāji sola koncertā dažādu kultūru sajaukuma caurvītu “downtempo” elektroniskās mūzikas ceļojumu.

Ar 2001. gadā izdoto debijas albumu “Animal Magic”, kam sekoja tikpat veiksmīgais “Dial M for Monkey”, brits ar sev raksturīgo žanru sajaukumu jau bija iemantojis kritiķu un fanu atzinību. Gluži tāpat notika ar arfas piesātināto singlu “Ketto” un trešo albumu “Days to Come”, kas radio “BBC1” 2006. gada “Worldwide Awards” tika atzīts par gada labāko albumu, vēsta koncerta organizētāji.

Saimons Grīns jeb Bonobo šobrīd ir mūziķa karjeras augstākajā punktā. 2012. gada albums “Black Sands” ir grupas labākais sasniegums. Albums ir tehniski nevainojams ieraksts, kas apvieno Grīna unikālo melodiju veidošanas talantu un satriecošus elektroniskās mūzikas elementus, basu un bungas.

Albums “Black Sands” tika pārdots vairāk nekā 150 tūkstošos kopiju visā pasaulē, un kopš tā izlaišanas Bonobo ar grupu koncertējis un pārsteidzis klausītājus, dzīvajā izpildot hipnotizējošas albuma dziesmu pagarinātās versijas.

2013. gada pavasarī Bonobo laida klajā savu piekto albumu – “The North Borders”, ar ko tika sperts nopietns solis grupas mūzikas attīstībā. Tajā jūtama pašsaprotama izaugsme, kā arī saklausāmas “Black Sands” albumam raksturīgās elektroniskās skaņu virāžas. Tematisks, dziļš, atkarību izraisošs un ideāli veidots – tas ir saviļņojoši saskanīgs pieteikums mūzikas pasaulē.

“The North Borders” koncertturneja tika sākta līdz ar albuma iznākšanu. Bonobo un viņa grupa nupat beiguši koncertēt Ziemeļamerikā un Jauno gadu sagaidīja Austrālijā. Janvārī pēc neliela pārtraukuma viņi atkal atgriezās Eiropā. Vairāk nekā 100 tūkstoši cilvēku jau apmeklējuši “The North Borders” turnejas koncertus. Biļetes, kas bija pieejamas iepriekšpārdošanā uz koncertu Viļņā, tika “izķertas” stundas laikā.

Pasākuma organizatori apgalvo, ka koncertzāle “Palladium” tiks aprīkota ar izcilu apskaņošanas sistēmu, kas nodrošinās, lai katra mūziķa individuālais sniegums būtu baudāms augstākajā kvalitātē. Basa skanējums būs patiesi sulīgs, jo tas tomēr ir Bonobo radītās mūzikas galvenā sastāvdaļa.

Varbūt noder!!


19.II. 19.00 koncertzāle “Palladium”

Biļetes: Biļetes pārdošanā “TICKETPRO” kasēs, www.ticketpro.lv

Cenas: 27,03 – 39,84 eiro (Ls 19 – 28)

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+