×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. decembris, 2015
Drukāt

Brīdinājuma signāls attiecībās – pazīmes, ka reiz krāpsi savu partneri

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Vairums cilvēku, kuri ir veselīgās un harmoniskās monogāmās attiecībās, diezin vai mēdz mosties ar sajūtu – “Jā, šodien ir tā diena, kad piekrāpšu savu partneri!”. Tomēr vienas vai otras puses neuzticība var piemeklēt ikvienas attiecības, turklāt pētījumi liecina, ka ar sānsoļiem attiecībās saskaras arvien vairāk laulību.
Šāda statistika šķiet graujoša, tomēr, kā apgalvo attiecību konsultanti, visbiežāk neuzticību ierosinošie faktori attiecībās tiek pamanīti krietni agrāk, pirms sānsolis tiek veikts, taču vairums pāru baiļu vai citu iemeslu dēļ izvēlas par tiem nelikties ne zinis. Kā apgalvo grāmatas I Love You, But I Don’t Trust You autore un attiecību terapeite Mira Kiršenbauma (Mira Kirshenbaum), neuzticība visbiežāk ir rezultāts ilgstošam vēlmju nepiepildījumam, uzticēšanās trūkumam un sevī krātam aizvainojumam.

Protams, jāpiebilst, ka monogāmas attiecības ne vienmēr ir domātas katram, turklāt – it visos dzīves posmos, taču, ja vēlies baudīt partnerattiecības ar konkrēto mīļoto cilvēku, taču savā ikdienā piefiksē turpinājumā minētos brīdinājuma signālus, kas var liecināt par iespējamo sānsoļa veikšanu, visdrīzāk, pienācis laiks nopietnai sarunai ar mīļoto.

Kauna un neērtības sajūta, daloties savās fantāzijās

Iespējams, raizējies par to, ko mīļotais vīrietis par tevi padomās, iespējams, cīnies ar sajūtu, ka konkrētais partneris vispār nav cilvēks, ar kuru kādu no savām seksuālajām fantāzijām realizēt dzīvē. Viņš – gādīgais tēvs, intīmu sarunu laikā mulstošais un tik pierastais… Nē! Par to runāt ar viņu nav iespējams! Kur nu vēl darīt! Un rezultātā tu sāc iztēloties, kā savu vēlmju piepildījumu rodi ar tumsnējo kolēģi vai jauno treneri sporta zālē… Mazliet grēcīgas iztēles ainiņas, līdz, vainas sajūtas mākta, tās atgaiņā, un pievērsies saprātīgākām lietām – piemēram, kā šovakar pagatavot ķirbi, kas jau mēnesi aizņem vietu virtuves skapītī…

Ja šī sajūta tev ir pierasta, ņem vērā, ka tieši neapmierinātība ar seksuālo dzīvi ir izplatītākais iemesls nesaskaņām pāru starpā, kā arī intimitātes trūkumam un, visbeidzot, arī neuzticībai. Pētnieki apgalvo, ka vīrieši krāpj seksuālās garlaicības dēļ, savukārt sievietes – lūkojoties pēc dziļākas emocionālās saiknes un maiguma.

Jebkurā gadījumā – neuzticības pamatā ir nespēja runāt par savām vēlmēm un izjūtām ar partneri, cenšoties piepildījumu rast ārpus laulības gultas. Visticamāk, tevī mītošais tukšums šādi gan tiks mazināts vien īslaicīgi, vēlāk nepatīkamajai sajūtai atgriežoties jau ar jaunu sparu, turklāt, ballīti apmeklējot arī iztrūcinātajai sirdsapziņai.

Lai to novērstu – atceries, vīrieši nespēj lasīt mūsu domas! Tāpēc – runā! Vai, vēl labāk – vienkārši ķeries pie darīšanas un liec viņam gultā beidzot izdarīt visu, ko vēlies!

Un viņš atkal…

Teju katrai no mums ir gadījies iedzert tieši vienu kokteili par daudz un attapties draudzenei vai, vēl ļaunāk, kolēģei stāstām savas likstas un nedienas mīlas frontē. Protams, reizēm, izvērtējot pausto informāciju, atbilstošam klausītājam drīksti uzticēt savas raizes, taču ir atšķirība, vai bēdājies par zeķu kamoliem zem dīvāna, vai klāsti visiem, kuri vien gatavi klausīties, to, cik neciešams ir tavs laulenis.

Kā uzsver Kiršenbauma, arī aprunāšana ir viena no nodevības formām, kas liecina par abpusējas cieņas un rūpju trūkumu. Savukārt tas, kā zināms, ātri vien var novest arī pie fiziskas neuzticības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+