×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
15. jūnijs, 2013
Drukāt

Briedim vēl viena uzvara boksa ringā

foto - LETAfoto - LETA

Latvijas bokseris Mairis Briedis nometni pie slavenā boksa trenera Dona Tērnera ASV Ziemeļkarolīnas štata pilsētā pabeidzis ar cīņu pret 40 gadus veco veterānu Džonatanu Feltonu, kurš ar tehnisko nokautu tika sakauts otrajā raundā. 

Feltons savulaik veiksmīgi boksējies amatieru ringā, taču profesionālajā ringā viņa bilance gaužām bēdīga – tikai sešas uzvaras un 28 (!) zaudējumi. Pēdējo reizi tiesneši Fe;tona rokas pēc uzvarētas cīņas cēlušu pirms četriem gadiem. Tādēļ Brieža dominance šajā cīņā jau ar tās sākumu ir likumnsakarīga. Otrajā raundā Briediem izdevās aizsūtīt Fletonu nokdaunā un tūdaļ tiesneši apturēja cīņu, piešķirot latvietim uzvaru ar tehnisko nokautu. 

Mairis Briedis aizvadīto cīņu komentē šādi: “Cīņas sākumā varēja redzēt, ka pretinieks bija izdomājis savu taktiku provocējot mani uzbrukt, bet klausot no stūra treneri, nepaļāvos un turpināju strādāt pēc mūsu izvēlētās taktikas. Pirmajā raundā gan vienu nepatīkamu sitienu izlaidu deniņu rajonā, bet otrajā, sākot kāpināt tempu,uz raunda beigām izdevās iespiest amerikāni stūrī un apstrādāt ar vairākām kombinācijām pēc kārtas, pēc kurām tiesnesis iejaucās un apturēja cīņu, lai pretinieks negūtu nopietnākas traumas. Patīkams pārsteigums bija, ka publika mani uzņēma pārsteidzoši labi, apsveica un atbalstīja pat ar visu to, ka esmu no Latvijas, bet cīnījos ar vietējo bokseri. Pat pēc cīņas cilvēki nāca klāt un uzsvēra, ka paticis mans stils, tā, ka Amerikā sajutos pieņemts. Šajā cīņā izdevās arī izmantot kaut ko no treniņnometnē apgūtā, kas arī bija cīņas mērķis un savā ziņā labi, ka izdevās to veiksmīgi noslēgt otrajā raundā, jo fiziski, cīņas minūtēm ritot, varēja just, ka aiz muguras ir trīs ar pusi smagas aizvadītās nedēļas nometnē. Tagad ar nepacietību gaidu svētdienu un braucienu uz mājām, kur jāturpina trenēties un jāaklimatizējas atpakaļ Eiropas laika zonai, lai jau pēc nepilnām trīs nedēļām dotos uz Grieķiju cīnīties Eurosport tiešraidē.”

Nākamo cīņu Briedis aizvadīs 5. jūlijā Grieķijā pret čehu smagsvaru Suda Lubošu, kura bilance ir gandrīz apgriezti pretēja aizvadītajā naktī pieveiktajam Feltonam – 30 uzvaras 38 cīņās, 22 no tām ar nokautu. 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+