×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
7. decembris, 2012
Drukāt

Brīnišķīgi kopā
. Stila pārvērtības pāriem – Segliņu ģimene

Foto - Mihaels Gogels un Anda KrauzeFoto - Mihaels Gogels un Anda Krauze

AIJA un ROLANDS SEGLIŅI ir pāris jau ar divpadsmit gadu kopdzīves pieredzi. Viņi ir vecāki diviem dēliem Mikum (11) un Rihardam (9). Segliņu ģimene dzīvo Rojā, kur Rolands strādā par metinātāju, bet Aija saimnieko mājās. Viņa ir diplomēta pavāre – konditore un pēc pieprasījuma cep kūkas un kliņģerus arī citiem gardēžiem. 


 

Pirms

Viņi iepazinās, pateicoties “stopēšanai”.

– Tolaik mācījos Kandavas arodskolā un nedēļas nogalēs braucu uz mājām Rojā. Visbiežāk pārvietojos ar autostopiem. Tajā liktenīgajā piektdienā abas ar draudzeni laimīgi nokļuvām līdz Talsiem un tur centāmies nobalsot nākamo automašīnu. Apstājās “Honda” ar jaunu, simpātisku puisi pie stūres. Teicu, ka mums vajag nokļūt līdz Rojai. Sapratu, ka puisim tas nemaz nav pa ceļam, bet viņš nolēma mūs tomēr aizvest. Nav jau nekāds mazais gabaliņš, Talsus no Rojas šķir trīsdesmit septiņi kilometri. Brauciena laikā Rolands bija ļoti runīgs. Vēlāk gan izrādījās, ka patiesībā viņš ir klusētājs, bet tajā reizē runāja vienā laidā un visu laiku skatījās uz mani. Tuvojoties Rojai, Rolands man palūdza iedot tālruņa numuru. Man jau arī citi vedēji bija vaicājuši pēc numura, bet es vienmēr viņiem pateicu nepareizu. Šoreiz gan nezin kāpēc darīju zināmu īsto. Tad jau vēl nebija mobilo, tāpēc iedevu mājas telefona numuru. Pie sevis nospriedu, nez vai viņš piezvanīs. Taču tikko biju mājās, kā jau atskanēja Rolanda zvans. Viņš tajā pašā vakarā atbrauca pie manis uz Roju un mēs devāmies uz Talsiem, kur pasēdējām kafejnīcā. Vēlu vakarā Rolands vēlreiz mani veda uz Roju. Viņš bija neatlaidīgs, un mēs jau pēc gada svinējām kāzas. Tās gan paātrināja arī mazuļa pieteikšanās, – stāsta Aija.

Segliņu ģimene mitinās daudzdzīvokļu namā, bet turpat pie upītes viņi ir uzcēluši pirtiņu, kura jau gandrīz līdzinoties mazam namiņam.

– Ar pirtiņu mums saistās arī kāds dramatisks notikums. Tas bija pirms diviem gadiem, kad Rolands neveiksmīgi piezemējās paša darinātajā ūdens kubulā. Sākumā viņam šķita, ka nekādus nopietnus savainojumus nav guvis, bet vēlāk, kad bija nokļuvis slimnīcā, ārsts pateica, ka šie savainojumi ir dzīvībai bīstami. Viss beidzās laimīgi, bet toreiz es apjautu, cik dzīvība ir trausla un ka es varēju Rolandu zaudēt. Kopš tā laika ik rītu mostos ar domu, cik labi, ka viņš ir man līdzās, – aizkustinoši noteic Aija.

Rolands brīvo laiku vislabprātāk aizvada medībās. Bet, kā Aija teic, kopš viņš kļuvis par mednieku kolektīva “Kaļķi” vadītāju, sācis zvērus žēlot, tiem pat vārdiņus ielicis.

– Mēs ar vecāko dēlu arī reizēm piedalāmies medībās, ejam par dzinējiem. Papriecājamies par dabu, izskraidāmies, izbļaustāmies un vakarā jūtams patīkams nogurums, – noteic Aija.

 

Pārvērtības

Frizūra
StilsParis2

Aijai pirms pārvērtībām bija kastaņbrūni, vienāda garuma mati, kas pārvērtību rezultātā ieguva viegli pakāpenisku griezumu un kafijas brūnu toni ar izteiksmīgi sarkanīgām šķipsnām galvas augšdaļā. Matu sakārtojums veidots romantisks, ar lokām, izceļot matus pieres daļā.

Rolandam nedaudz pamainīja matu griezumu, padarot viņu jauneklīgāku.

Grims

Ņemot vērā Aijas acu un plakstiņu formu, meikapā izmantoja melno toņu acu ēnas. Lūpām pieskaņoja matu krāsas sarkanīgo toni. Uzacis ieguva izteiksmīgāku formu.

Tērpi

Aijas otrais tērps – zīda kleita ar sarkanīgiem ornamentiem, kas sasaucas ar matu šķipsnām. Rolands ietērpās pelēkā žaketē un patlaban vīriešiem aktuālajās šaura piegriezuma biksēs.

Ieguvumi

Aija: – Man ir ļoti nepaklausīgas struktūras mati, kurus pašai grūti ieveidot, tāpēc priecājos par friziera veikumu – stingrām lociņām. Stilistes arī ieteica, kādi kopšanas līdzekļi maniem spurainajiem matiem būtu vispiemērotākie. Ikdienā dekoratīvo kosmētiku nelietoju, tāpēc biju patīkami pārsteigta, ieraugot, kā seju pārvērš uzliktais meikaps. Rolands teica, ja es nāktu viņam pretim pa ielu, mani nemaz nepazītu. Otrajā dienā pēc pārvērtībām paceltu galvu pastaigājos pa Roju un daudzi paziņas ievēroja manas pārmaiņas izskatā. Draudzene pat izsaucās – beidzot tu tik labi izskaties!

Rolands: – Man patika pārvērtību diena, tas bija kas jauns un vēl nepieredzēts. Uzvelkot stilistes piedāvāto žaketi, sapratu, ka arī šajā apģērbā var justies ērti.

Tērpi no veikaliem: “Monton”, “Mosaic” un “Baltman”, apavi “NS Kings”.

 

Pārvērtību komanda

Stiliste Kristīne Rāmule, friziere Zane Timermane, fotogrāfs Mihails Gogels.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+