×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2016
Drukāt

Brīvdabas muzejs izstādē Vācijā iepazīstinās ar senajiem arodiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Janvārī Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs piedalīsies starptautiskā izstādē Vācijā – “Zaļā nedēļa Berlīnē” – vienā no lielākajām pārtikas izstādēm – gadatirgiem Vācijā, kas vērsta tieši uz patērētāju, LA.lv uzzināja muzejā.

Izstādē muzejs piedāvās radošas aktivitātes, iesaistot apmeklētājus, lai popularizētu Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju un senos arodus. Latvijas stendā tiks cepta maize, vērti dzintari, taisītas māla svilpītes jeb svilpaunieki un greznas bļodas, kā arī pīti dažādi pinumi no klūgām, stāsta muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Miklašēviča.

Tāpat vēl līdz šīs nedēļas nogalei, 10. janvārim var ieraudzīt Brīvdabas muzeja ēkas izgaismotas. Akcija notiek diennakts tumšajā laikā, plkst. 15 līdz 20. Pasākuma galvenais uzdevums ir radīt muzejā gaišāku noskaņojumu tumšajos novakaros, padarīt to apmeklētājiem daudz tīkamāku un interesantāku, skaidro Miklašēviča.

Muzeja darbinieki atgādina, ka, dodoties apskatīt izgaismoto Brīvdaba smuzeju, jāsaģērbjas atbilstoši laika apstākļiem, jāuzvelk ērti apavi un jānodrošinās ar siltu tēju, kādu pīrādziņu, kā arī gaismekli neizgaismotajām takām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+