bruins.nhl.com

“Bruins” uzvar otrajā pagarinājumā, plus VIDEO 0

Bostonas “Bruins” hokejisti trešdien otrajā papildlaikā savā laukumā ar 2:1 pārspēja Pitsburgas “Penguins” un nokļuva uzvaras attālumā no Stenlija kausa izcīņas fināla.

“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš arī šoreiz palika “Bruins” rezervē.

Bostonieši jau otrajā minūtē izvirzījās vadībā, bet mājinieki izlīdzinājumu panāca otrā perioda vidū. Uzvaras ripu “Bruins” otrā papildlaika 16. minūtē guva Patriss Beržerons.

“Penguins” pa pretinieku vārtiem meta 54 reizes, taču lielisks Bostonas vārtos bija Tuka Rasks, kapitulējot tikai vienu reizi. “Bruins” pa Tomaša Vokouna vārtiem atbildēja ar 40 metieniem.

“Bruins” sērijā ir vadībā ar 3:0 un no Stenlija kausa fināla komandu šķir tikai viena uzvara. Sērijas ceturtais mačs piektdien notiks Bostonā.

{source}><param name=”flashVars” value=”catid=1369&id=257929&server=http://video.bruins.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.bruins.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/” /><embed name=”embed” pluginspage=”http://www.adobe.com/go/getflashplayer” src=”http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter-v1/embed.swf” type=”application/x-shockwave-flash” width=”640″ height=”383″ quality=”high” allowFullScreen=”true” allowScriptAccess=”always” flashVars=”catid=1369&id=257929&server=http://video.bruins.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.bruins.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/”></embed></object>