×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

Būvmateriālu zaglis stāsta, ka gribējis tikai sasildīties

Valsts policijaValsts policija

Pirmdienas agrā rītā kādā celtniecības objektā Rīgā, Āgenskalna ielā, bija iedarbojusies signalizācija. Uz notikuma vietu izbrauca apsardzes darbinieki, kas nama trešajā stāvā pamanīja vīrieti, kurš slēpjas aiz būvmateriāliem.

Apsargi nelūgto viesi notvēra. Viņš apgalvoja, ka svešajā īpašumā iekļuvis, lai sasildītos. Tiesa gan, par to neliecināja fakts, ka viņš vairākos maisos bijis sakrāmējis ne tikai celtniecības apģērbu, bet arī būvmateriālus. Apsargi vīrieti nodeva Valsts policijai.

Arī policistiem vīrietis atzina, ka gribējis sasildīties, tāpēc arī paņēmis apģērbu, kas atradies celtniecības objektā. Par maisos sakrāmētajiem būvmateriāliem vīrietis policijai nekādus skaidrojumus nesniedz, tāpēc ir pamats uzskatīt, ka viņš tos vēlējies nozagt, norāda policija.

Aizturētais ir dzimis 1979. gadā un iepriekš sodīts par laupīšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess “par mēģinājumu izdarīt zādzību ar iekļūšanu”. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+