Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
9. augusts, 2014
Drukāt

Cēsu pils Viduslaiku dienas aktivitātes stiprā lietus dēļ pārceltas uz svētdienu

Foto-LETAFoto-LETA

Cēsu pils parks.

Cēsu pils Viduslaiku dienas aktivitātes stiprā lietus dēļ pārceltas uz svētdienu, 10.augustu, liecina paziņojums Cēsu pils “Facebook” lapā.

Šodien, 9.augustā, pils Rietumu tornī un Jaunajā pilī notiks viduslaiku mūzikas grupu “Gravrost”, “Obscurus Orbis”, “Gaurata Gaura” un “Fioretto” koncerti un Vēsturisko filmu skates filmu seansi, savukārt Ziemeļu tornī darbosies viduslaiku aktivitāšu centrs.

Savukārt uz 10.augustu pārcelta tradicionālā Viduslaiku diena, kuras tematika šogad veltīta cilvēku un dzīvnieku attiecībām laikā, kad vēl nebija dzimušas vegānisma un dzīvnieku tiesību idejas un ikvienā cilvēku dzīves jomā tika plaši izmantoti dzīvnieku izcelsmes produkti.

Visas dienas garumā pils viesiem būs iespēja iepazīt ādas, kaula un raga meistaru amata prasmes, gatavot bišu vaska un cūku tauku sveces, doties izjādē ar zirgu vai ēzeli, sekot līdzi dzīvnieku izcelsmes izejvielās balstītam ziepju un līmes vārīšanas procesam, izmēģināt veiksmi viduslaiku medībās, nobaudīt gardus ēdienus un dzērienus, iesaistīties 500 gadus senās bērnu spēlēs un piedalīties izglītojošā aktivitātē ģimenēm par dzīvnieku nozīmi viduslaiku cilvēku dzīvē.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+