Horoskopi un mistika
Ezoterika

Četras zodiaka zīmes, kurām mēdz būt senas dvēseles!0

Foto: Pexels

Visas minētās zodiaka zīmes, būdamas “vecas dvēseles”, redz pasauli citādāk nekā vairums.

Strēlnieks

Strēlnieki, būdami senu dvēseļu īpašnieki, mīl izzināt apkārtējo pasauli. Viņi pieņem visu pasaulē uzkrāto gudrību. Visas kolektīvās idejas un pārdzīvojumi padara Strēlnieku par “vecu dvēseli”, jo viņiem ir maksimāla zemes dzīves pieredze.

Strēlnieki ienes apkārtējā pasaulē unikālu interesi pret zinātkāri, un viņiem tā ir izprotamāka nekā citu zīmju pārstāvjiem.

Mežāzis

Mežāzim ir unikāla spēja neatkarīgi no vecuma nodot tālāk to, ko ir uzzinājuši. Viņi mācās no cilvēkiem, kuri ienākuši viņu dzīvē.

Mežāži izmanto savu intelektu un zināšanas, lai aizstāvētu savu apjautu par “veco dvēseli” attiecībā pret jaunākajām paaudzēm, un viņi prot formulēt savu senču zināšanas.

Mežāži izjūt pienākum izstāstīt senos stāstus. Viņi sajūt aicinājumu uzņemties atbildību kopumā, un tā ir tipiska pazīme visām “vecajām dvēselēm”.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ar savām vecmodīgajām jūtām noteikti ir labi kandidāti, lai būtu “vecas dvēseles”. Viņi ir kreatīvi, bet vienlaikus ļoti gudri.

Ūdensvīri ir gatavi, ka viņu idejas ietekmēs apkārtējo pasauli. Zināmi ar savu tiekšanos uz inovācijām, Ūdensvīri izmanto savas mūsdienīgās idejas un konservatīvos uzskatus, lai veidotu mūsdienīgas tendences.

Ūdensvīru pārvalda Saturns un Urāns, un tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem ir problēmas ar pielāgošanos un adaptāciju. Tas ir saistīts arī ar viņu uzskatiem, kas padara Ūdensvīrus par “vecām dvēselēm”, jo viņiem piemīt nepārspējams intelekts.

Zivis

Iespējams, pašas tipiskākās “vecās dvēseles” ir Zivis. Viņu aizraušanās ar apkārtējo pasauli pavada zināšanas, kuras Zivis nes sev līdzi. Zivis ir pēdējā zodiaka zīme.

Saistītie raksti

Tiek uzskatīts, ka tās nes līdzi nelielu bagāžu no visām pārējām zīmēm. Tas arī padara viņas gudrākas un izveicīgākas par citiem.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji burtiski ir piedzimuši citā laikmetā, un viņiem piemīt vienlaikus aizraujošs un nedaudz no realitātes atrauts pasaules redzējums.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv