×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
26. februāris, 2014
Drukāt

Cilinskis atstādina Antonovu no VARAM valsts sekretāra amata (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (NA) nolēmis Aleksandru Antonovu atstādināt no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra amata pienākumu izpildes, portālu “LA.lv” informēja VARAM.

Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā, ka amatpersona var ietekmēt tiesiska risinājuma sasniegšanu saistībā ar Karvas HES projekta finansēšanu.

“Gala lēmums par Antonova atbilstību ieņemamajam amatam tiks pieņemts pēc disciplinārlietas komisijas gala ziņojuma saņemšanas. Tas varētu notikt tuvākās nedēļas laikā,” skaidro Cilinskis.

LETA ziņo: lai nodrošinātu ministrijas darba nepārtrauktību, par ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītāju ir iecelts Antonova vietnieks informācijas komunikāciju tehnoloģiju jautājumos Arnis Daugulis. Savukārt Antonovam saskaņā ar Valsts civildienesta likumu uz atstādināšanas laiku ir saglabāts atalgojums un sociālās garantijas.

VARAM atgādina, ka pēc ministra rīkojuma izveidota disciplinārkomisija, kas izvērtē VARAM valsts sekretāra Antonova rīcību, pieņemto lēmumu tiesiskumu un pamatotību saistībā finansējuma piešķiršanu Karvas HES. Tas saņēma atbalstu klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projektā “Moderna un videi draudzīga Karvas HES izveide, nodrošinot oglekļa dioksīda emisijas samazinājumu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies CIlinskim! Liekas, ka beidzot īstais ministrs pie VARAM stūres!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+