Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
26. februāris, 2014
Drukāt

Cilinskis atstādina Antonovu no VARAM valsts sekretāra amata (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (NA) nolēmis Aleksandru Antonovu atstādināt no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra amata pienākumu izpildes, portālu “LA.lv” informēja VARAM.

Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā, ka amatpersona var ietekmēt tiesiska risinājuma sasniegšanu saistībā ar Karvas HES projekta finansēšanu.

“Gala lēmums par Antonova atbilstību ieņemamajam amatam tiks pieņemts pēc disciplinārlietas komisijas gala ziņojuma saņemšanas. Tas varētu notikt tuvākās nedēļas laikā,” skaidro Cilinskis.

LETA ziņo: lai nodrošinātu ministrijas darba nepārtrauktību, par ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītāju ir iecelts Antonova vietnieks informācijas komunikāciju tehnoloģiju jautājumos Arnis Daugulis. Savukārt Antonovam saskaņā ar Valsts civildienesta likumu uz atstādināšanas laiku ir saglabāts atalgojums un sociālās garantijas.

VARAM atgādina, ka pēc ministra rīkojuma izveidota disciplinārkomisija, kas izvērtē VARAM valsts sekretāra Antonova rīcību, pieņemto lēmumu tiesiskumu un pamatotību saistībā finansējuma piešķiršanu Karvas HES. Tas saņēma atbalstu klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projektā “Moderna un videi draudzīga Karvas HES izveide, nodrošinot oglekļa dioksīda emisijas samazinājumu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies CIlinskim! Liekas, ka beidzot īstais ministrs pie VARAM stūres!!!

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (7)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+