Cīņā par pirmo uzvaru pārāka “Jūrmala/Fēnikss” 0

LBL čemponāta spēlē starp komandām ar diviem zaudējumiem turnīra tabulā “Jūrmala/Fēniks” ar 76:65 pārspēja BA “Turība” studentus.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

Ar trešo piegājienu trenerim Ainaram Zvirgzdiņam izdevies tikt pie pirmās uzvaras ar “Jūrmala/Fēnikss” komandu. Pēc pirmo minūšu līdzvērtīgas izspēkošanās jūrmalneki pārņēma vadību, izšķirošo triecienu “Turības” studentiem dodot otrajā ceturksnī, kad dažās minūtēs izdevās gūt 17 punktus pēc kārtas un panākt 38:17. Pēc brīža tika sasniegts arī lielākais pārsvars (42:19), taču neveiksmīgi nospēlētās puslaika beigas un trešā ceturtdaļa spēlē atgrieza nelielu intrigu. Tomēr ne šajā vakarā – mājinieki bija precīzāki visos basketbola metienu elementos, pirmo reizi šosezon uzvarēja cīņu zem groziem un izcīnīja likumsakarīgu uzvaru.

Nedēļā, kurā Latvijas komandu piecnieks aizņemts Baltijas līgā, LBL čempionātā notiks vēl tikai divas spēles. Sestdien Saldu viesos “BA Turība”, svētdien Rīgā “LU” – “Jūrmala/Fēniks”.

LBL ČEMPIONĀTS

“Jūrmala/Fēnikss” – BA “Turība” 76:65 (21:14, 42:27, 51:44). Mediss, Šķēle pa 14, Dilevka 12 – Antrops 17, Sokolovs 13, Vīņauds 10.

LBL-2 A grupa. “Jugla/Sport 2000” – “Mārupe” 55:77 (23:43).