×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. augusts, 2015
Drukāt

Dabas muzejā skolas gada sākumā iepazīstinās ar mīļdzīvniekiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No otrdienas, 1. septembra, līdz svētdienai, 6. septembrim, Dabas muzejā mācību gadu iesāksim ar izstādi bērniem un pieaugušajiem, kurā varēs uzzināt, kā rūpēties par mīļdzīvniekiem, portāls LA.lv uzzināja muzejā.

Izstādē, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrību “Trusis un citi” un dzīvnieku audzētāju Jeļenu Kustovu, vienuviet būs iespēja apskatīt lielus un mazus dekoratīvos putnus, abiniekus un rāpuļus, kukaiņus un zirnekļus, milzu trušus un pundurtrušus, mājas peles un pelēkās žurkas, Sibīrijas burunduku un pat jenotu, stāsta mjuzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Pēkšēna.

Izstādē varēs ne tikai apbrīnot dzīvnieku daudzveidību un to dažādos raksturus, bet arī uzzināt mīļdzīvnieku labturības noteikumus, kas ir svarīgi mazo brāļu dzīves kvalitātes nodrošināšanai.

Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrības “Trusis un citi” speciālisti katru dienu plkst. 14 stāstīs, kā kopt un rūpēties par pūkainajiem garaušiem, ar ko atšķiras trusis no zaķa, apmeklētāji uzzinās par trušu un grauzēju dzīvesveidu un kopšanas īpatnībām.

Ikviens izstādē varēs saņemt speciālistu konsultācijas, bet mazākie apmeklētāji – zīmēt, līmēt un veidot sev iepatikušos mīluli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+