×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
27. marts, 2014
Drukāt

Dabas muzejā stāstīs par vilkiem Latvijā un pasaulē

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvijas Dabas muzejā trešdien, 2. aprīlī, no plkst. 18 līdz 21 notiks izglītojošs un rotaļīgs pasākums “Vilcēna pavasara svētki”, kurā apmeklētājiem stāstīs par vilku dzīvesveidu, vilkiem Latvijā un pasaulē, kā arī dziedās pelēču dziesmas kopā ar vilcēna draugiem, informē muzejā.

Trešdienas vakara Zooloģijas ekspozīcijā ierīkotajos izziņas punktos muzeja speciālisti pastāstīs par vilkiem Latvijā, to izplatību pasaulē un vilka “radiniekiem” – koijotu, šakāli un dingo, kā arī aicinās apmeklētājus iesaistīties vienkāršu uzdevumu risināšanā un radošās nodarbēs.

No plkst. 19.15 līdz 19.35 ciemos ieradīsies īpašie pasākuma viesi – mūziķi no apvienības “Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris”, līdzi ņemot dziesmas lieliem un maziem vilcēna draugiem.

Pasākuma apmeklētājiem pirmajiem būs iespēja apskatīt arī jaunatklāto fotoizstādi “Vilks Igaunijā”, kas tapusi sadarbībā ar žurnālu “Loodusesõber” (“Dabas draugs”) un informācijas vietni “Looduskalender” (“Dabas kalendārs”) Igaunijā, un Latvijas Valsts mežzinātnes institūtu “Silava”. Izstādē līdz 3. maijam būs apskatāmas 20 Igaunijā bez profesionālā aprīkojuma uzņemtas fotogrāfijas, kurās redzami vilki, to darbības atstātās pēdas un citas liecības par pelēču gaitām.

Ieejas maksa pieaugušajiem, pensionāriem, studentiem un skolēniem būs 1,42 eiro (1 lats). Bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +8
Alūksne +6.7
Daugavpils +8.7
Saldus +8.2
Liepāja +7.8
Jelgava +8.8
Ventspils +7.5
Limbaži +6
Madona +9.0
Rēzekne +8.5
Draugiem Facebook Twitter Google+