×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2014
Drukāt

Dailes teātris aicinās bērnus iepazīt taktilās grāmatas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 2. novembrī, plkst. 12 Dailes teātrī notiks radošā darbnīca bērniem “Punkts!!!”, ko sadarbībā ar Dailes teātri piedāvā Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Neredzīgo bibliotēka un Pasaules Dabas Fonds, portālam LA.lv pavēstīja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

Jakovļeva stāsta, ka radošajā darbnīcā bērni varēs apskatīt, lasīt un salīdzināt tās latviski izdotās grāmatas, kas vēstī par Pītera Pena un Vendijas piedzīvojumiem, bet veiklu roku īpašniekiem būs iespēja izveidot arī savu grāmatzīmi un tauriņu.

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas pārstāvji piedāvās Braila raksta un taktilo grāmatu izstādi. Radošo darbnīcu dalībnieki varēs izmēģināt rakstīt Braila rakstā, kā arī veidot taktilās ilustrācijas, un ikviens varēs izlasīt grāmatas ar taustes palīdzību. Darbnīcas dalībnieki varēs uzzināt, kur Latvijā ir neredzīgo bibliotēkas un kādas grāmatas tur atrodamas.

Kopā ar Pasaules Dabas Fonda simbolu – melnbalto pandu – būs iespēja veidot ežus no rudens lapām un izsekot barības ķēdei mežos.

Ieeja darbnīcā ir bez maksas, un rīkotāji sola arī nelielas uzkodas. Uz to aicināti bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem, vecākiem iepriekš piesakoties: pasakumi@dailesteatris.lv.

Radošo darbnīcu “Punkts!!!” vadīs Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbinieki, kā arī Pasaules Dabas Fonda panda.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+