×
Mobilā versija
Brīdinājums -9.1°C
Ģertrūde, Gerda
Sestdiena, 17. marts, 2018
27. septembris, 2013
Drukāt

Daļēji atjaunota divu auto sadursmes dēļ bloķētā satiksme uz Vidzemes šosejas

LETALETA

Šodien neilgi pēc plkst.15 uz Vidzemes šosejas pie pagrieziena uz Raunu notika divu automašīnu sadursme, kā rezultātā vairāku stundu garumā abos ceļa virzienos pilnībā bija bloķēta satiksme, kas atjaunota ap plkst.20.

 

Kā informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieks Jānis Goba, satiksme patlaban atjaunota tikai daļēji, satiksmi joprojām turpina regulēt policijas darbinieki. Pēc viņa teiktā, braucamais ceļš ir satīrīts no transporta kustību apdraudošiem elementiem, taču joprojām norit smagās cietušās automašīnas evakuācija, kas ir laikietilpīga un sarežģīta, tādēļ vēl pilnīgi brīvai satiksmei ceļa posms nav atbrīvots.

Goba iepriekš informēja, ka sadursme notikusi starp smago automašīnu un vieglo automašīnu “Audi A4”. Sadursmes rezultātā vieglā automašīna ir smagi sadragāta un tās vadītāju, 1985.gadā dzimušu vīrieti, ilgstoši nav bijis iespējams no transportlīdzekļa atbrīvot, taču neilgi pirms plkst.18 tas izdevies, un cietušais nogādāts ārstniecības iestādē Cēsīs.

SIA “Cēsu klīnika” mediķi pastāstīja, ka cietušajam veikta nepieciešamā mediķu aprūpe, vīrietis ir hospitalizēts, gūtās brūces aizšūtas un mediķi lems par turpmāku ārstniecību, kas nepieciešama vīrieša veselības stāvokļa uzlabošanai, taču precīzāku informāciju medijiem neizsniegšot.

Kā informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Ungure, pēc patlaban policijas rīcībā esošās informācijas, vieglās automašīnas vadītājs, visticamāk, nepārliecinājies par situāciju, iebraucis pretējās kustības joslā, kā rezultātā notikusi sadursme.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+