Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
31. janvāris, 2016
Drukāt

Darbinieku skaits “Rīgas namu pārvaldniekā” pērn sarucis par 80 personām (1)

Foto-LETAFoto-LETA

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" logo.

Aizvadītajā gadā darbinieku skaits pašvaldības SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) samazinājies par 80 personām, liecina RNP pārskats par darbību pērn.

Ja 2015.gada 1.janvārī uzņēmumā strādāja 2936 darbinieki, tad pērn 31.decembrī to skaits saruka līdz 2856. Savukārt šajā datumā 2014.gadā RNP strādāja 2941 darbinieks.

RNP darbinieku skaits, kuriem ir augstākā izglītība un pamatizglītība, 2015.gadā, salīdzinot ar 2014.gadu, samazinājies attiecīgi par 1% un 2%, tikmēr darbinieku ar vidējo izglītību skaits pieaudzis par 2%.

Kā ziņots, RNP pērn notika dažādas pārmaiņas, piemēram, tika likvidēta Attīstības projektu nodaļa. RNP to skaidroja ar darba optimizācijas pasākumiem, tikmēr Valsts kontrole revīzijā RNP konstatēja, ka šajā nodaļā, iespējams, tika fiktīvi nodarbināti darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Toties zvanīšana uz SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” vienīgo pieejamo tālruņa numuru,no 0 centiem (salīdzinot ar citu iestāžu informatīvajiem telefoniem) sadārdzinājusies līdz 11 centiem par minūti! Ar ko arī vēl palikušos,naudas pelnīšanā atjautīgos RNP darbiniekus apsveicam!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+