Latvijā
Kriminālziņas

Dārziņos divi vilcieni sadūrušies ar automašīnu, slēgta dzelzceļa satiksme 16

Foto LETA

Papildināts viss teksts ar jaunāko informāciju

Šovakar pēc divu vilcienu un automašīnas sadursmes Dārziņos slēgta dzelzceļa satiksme posmā starp Salaspili un Rīgu, informēja valsts AS “Pasažieru Vilciens” Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Egons Ālers.

Pasažieriem jārēķinās ar būtisku Krustpils virziena vilcienu kavēšanos. Dzelzceļa satiksme slēgta abos virzienos.

Negadījumā iesaistīti divi vilcieni – kravas vilciens pēc sadursmes ar automašīnu uzstūmis to virsū pasažieru vilcienam.

VAS “Latvijas dzelzceļš” Sabiedrisko un korporatīvo attiecību daļas mediju attiecību vadītājs un preses sekretārs Māris Ozols pastāstīja, ka negadījums noticis Dārziņu stacijas teritorijā. Automašīna pagaidām nezināmu iemeslu dēļ bija uzbraukusi un atstāta stāvam uz abu virzienu sliedēm.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Kravas vilciens spēkratu pastūmis zem pretējā virzienā braucošā pasažieru vilciena bufera.

Sadursmes brīdī cilvēku automašīnā nav bijis, informēja Ozols. Negadījuma aculiecinieks Edgars, kurš sadursmes brīdī brauca pasažieru vilcienā, pastāstīja, ka avārijā iesaistītā vieglā automašīna bijusi ar Krievijas reģistrācijas numurzīmēm.

Atbildīgo dienestu darbinieki cenšas automašīnu izvilkt no pasažieru vilciena apakšas un noskaidrot, kāpēc tā stāvējusi uz sliedēm.

Cilvēki no šovakar Dārziņos notikušajā dzelzceļa negadījumā iesaistītā pasažieru vilciena galamērķī – Krustpilī un citās šī maršruta stacijās – tiks nogādāti ar autobusu, savukārt vēl divi šovakar plānotie vilcienu reisi Rīga-Aizkraukle un Rīga-Lielvārde varētu kavēties.

Pasažieru vilciens pēc sadursmes ar vieglo automašīnu ir bojāts un ceļu maršrutā Rīga-Krustpils turpināt nevar. Līdz ar to, lai vilciena pasažieri nonāktu galamērķī, PV tiem organizēs autobusu.

Ālers sacīja, ka šovakar vēl paredzēti divi vilcieni maršrutā Rīga-Aizkraukle un Rīga-Lielvārde. Par šiem vilcieniem vēl īsti neesot skaidrības, jo grūti prognozēt, vai laikus izdosies atbrīvot dzelzceļu. Tomēr pasažieriem vajadzētu rēķināties, ka minētie reisi var būtiski kavēties.

LA.lv