Foto: LETA/Ieva Makare

Trešdien valsts austrumos lielākoties spīdēs saule, savukārt Kurzemē pēcpusdienā sāks līt 0

Trešdiena saulaināka gaidāma Latvijas austrumos, bet rietumos diena būs mākoņaina, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Cilvēkiem, kas dzimuši šajos četros datumos, piemīt īpaša spēja dziedināt citus
Kokteilis
Auns ir atkarīgs no kafijas, bet Zivis – no alkohola. Kādu atkarību riski dominē katrai no horoskopa zīmēm?
Darba likuma grozījumi sadusmo darbiniekus: virsstundas samazinās, bet darba laiks kļūs garāks?
Lasīt citas ziņas

Dienā valsts austrumos lielākoties spīdēs saule, savukārt rietumos debesis lielākoties klās mākoņi, kas no pēcpusdienas Kurzemē nesīs lietu, bet, pietuvojoties vakaram, dažviet pat iespējama kāda slapja sniega pārsla. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu puses vējš, kas brīžiem būs brāzmains.

Gaiss iesils līdz +8, +13 grādiem, bet lielākajā daļā piekrastes rajonu būs par pāris grādiem vēsāks un tur termometra stabiņš pakāpsies vien līdz +6, +9 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā diena aizritēs sausa, dienas pirmajā pusē debesis būs skaidras, bet no pēcpusdienas tās pakāpeniski sāks aizsegt mākoņu sega. Saglabāsies lēns līdz mērens ziemeļrietumu, ziemeļu vējš, pēcpusdienā tas būs brāzmains. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +8, +10 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI