Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
26. maijs, 2014
Drukāt

Daugavpilī daudzdzīvokļu mājā iemaldās alnis

Foto - AFPFoto - AFP

Pagājušās nedēļas beigās Daugavpilī kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā iemaldījies alnis, liecina Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) informācija.

Kā norāda policijā, pagājušajā piektdienā ap plkst. 05:45 saņemta informācija, ka Daugavpilī, Cietokšņa ielā, kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā iemaldījies alnis. Ierodoties notikuma vietā, policisti secinājuši, ka pašu spēkiem nespēs izvest milzīgo meža dzīvnieku no kāpņu telpas un nogādāt atpakaļ mežā.

Tāpēc uz notikuma vietu izsaukti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Dienvidlatgales virsmežniecības, Daugavpils pašvaldības policijas un Daugavpils dzīvnieku patversmes darbinieki.

Alnis iemidzināts un visu dienestu kopējiem spēkiem nogādāts Ruģeļu mikrorajona mežā, tādējādi atgriežot dzīvnieku ierastajā vidē.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (5)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+