×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. maijs, 2012
Drukāt

Daugavpilī sāks darboties videonovērošanas sistēma

kamera

Augustā Daugavpilī sāks darboties videonovērošanas sistēma, aģentūru LETA informēja Daugavpils domes priekšsēdētājas vietnieks Vjačeslavs Širjakovs. Videonovērošanas kameras pilsētā būs uzstādītas un sāks darbu testa režīmā jau jūlijā, bet no augusta tiks nodrošināta to pilnvērtīga darbība.

Pašvaldība cer, ka videonovērošanas ieviešana ļaus gan sekmīgāk cīnīties ar vandālisma aktiem, kas pilsētā pēdējā laikā notiek aizvien biežāk, gan arī veicinās cilvēku drošību.

Širjakovs pieļāva iespēju, ka cilvēki, zinot, ka pilsētā darbojas videonovērošanas sistēma, rūpīgāk pārdomās savu rīcību.

Videokameras tiks uzstādītas iecienītās iedzīvotāju pulcēšanās vietās – vietās, kur notiek masu pasākumi, atpūtas zonās – parkos, skvēros un pie lielākajiem pilsētas objektiem.

Lai novērstu Daugavpils (Dinaburgas) cietokšņa izpostīšanu un veicinātu šī unikālā valsts nozīmes pilsētbūvniecības un arhitektūras pieminekļa saglabāšanu, kas platības ziņā ir ļoti liels, videonovērošanu plānots uzstādīt arī cietoksnī.

Īstenojot projektu, kopumā paredzēts uzstādīt 33 videonovērošanas kameras. Projekta kopējās izmaksas – aptuveni 150 000 latu, to pilnībā finansē pašvaldība.

Patlaban videokameras Daugavpilī Vienības namā jau uzstādījis Latviešu kultūras centrs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+