Kokteilis

Dedzinām tauciņus uz vēdera. Vēl vari paspēt ielīst skaistākajā kleitā!0

Foto – Shutterstock

Sievietes ķermenis ir kā radīts tam, lai liekie tauciņi uzkrātos tieši uz jostasvietas un vēdera – turklāt tieši pirms kāda svarīga notikuma, svinībām vai atvaļinājuma, kad gribētos būt labākajā formā un visiem demonstrēt slaidu augumu.

Brīdī, kad skaistākā kleita sākusi bīstami ieplesties šuvēs, bet peldkostīms izspīlē omulīgu vēderiņu, nebūs par ļaunu atcerēties par iespēju ātri un efektīvi attīrīt organismu. Galvenais – šādas kūres nedrīkst kļūt par tavu ikdienu! Bet “vienu reizi jau var”…

Receptes autori apgalvo, ka nedēļas laikā iespējams atbrīvoties no vairākiem liekiem centimetriem vidukļa zonā, tieši atbrīvojoties no šlakvielām un toksīniem.

Protams, nedrīkst aizmirst, ka veselīga un līdzsvarota ēdienkarte un mērena fiziska slodze ir labākie draugi šajās septiņās dienās, bet greipfrūtu kokteilis tikai paātrinās rezultātu.

Ja pareizi ievērosi visus ieteikumus, varēsi zaudēt līdz pat vienam centimetram vidukļa apkārtmēra dienā!

Taukus dedzinošā dzēriena recepte

Sastāvdaļas
150 ml greipfrūtu sulas
1 tējkarote medus
2 tējkarotes dabīga ābolu etiķa
50 ml negāzēta minerālūdens

Pagatavošana
Vispirms izšķīdini medu sulā, pēc tam pievieno ūdeni un ābolu etiķi.

Kokteili dzer divas reizes dienā – pirms pusdienām un pirms vakariņām – 15 minūtes pirms ēšanas.

Saistītie raksti

Greipfrūtu sulu jau sen izmanto liekā svara problēmu risināšanai. Tās iedarbība saistīta ar sulas sastāvā esošajiem flavonoīdiem. Šīs vielas palīdz organismam atbrīvoties no liekā šķidruma, šķeļ taukus un cīnās pret celulītu.

Taukus dedzinošo kokteili neiesaka lietot kuņģa un zarnu traktu kairinājuma un slimību gadījumā, kā arī citu hronisku slimību saasinājuma laikā.

LA.lv