×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
31. jūlijs, 2017
Drukāt

Deglava kalna pakājē izceļas pamatīgs konflikts starp atpūtniekiem (3)

Foto RPPFoto RPP

28.jūlijā Rīgā Deglava kalna pakājē izcēlies pamatīgs konflikts starp vairākiem atpūtniekiem, vēsta Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Neilgi pēc pulksten 19.00 RPP darbinieki, patrulējot Purvciemā, pamanīja vienā no A. Deglava ielas piknika vietām kādu sievieti un vīrieti, kuri konfliktēja ar apkārtējiem. Sievietei rokās bija atvērta alus bundža.

Policisti, pieejot pie personām, lūdza uzrādīt personu apliecinošus dokumentus. Vīrietis nosauca savus datus, savukārt agresīvi noskaņotā sieviete sāka konfliktēt arī ar policistiem un atteicās nosaukt datus. Kundzei izskaidrots, ka datu nesaukšanas gadījumā, viņu būs nepieciešams aizturēt un nogādāt Valsts policijā identitātes noskaidrošanai. Sieviete skaidroja, ka nevarot nosaukt savus datus, jo esot savainojusi plaukstu.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, lai apskata savainojumu. Pēc neilga laika ieradās mediķi, kuri konstatēja, ka hospitalizācija viņai nav nepieciešama.

Medicīniskās pārbaudes laikā pie policistiem pienāca divi aculiecinieki, kuri pastāstīja, ka agresīvi noskaņotais pāris sācis konfliktēt ar citiem piknika vietas apmeklētājiem. Pie viena no galdiņiem sēdējuši vairāki jaunieši, kuriem agresīvā kundze piegājusi klāt un mēģinājusi atņemt šašliku. Strīda laikā sieviete ar gaļas cepšanas darba rīkiem savainojusi roku. Policisti piegāja pie jauniešiem, kuri apstiprināja aculiecinieku stāstīto.

Apzināti arī citi notikušā aculiecinieki, kurus agresīvi noskaņotā sieviete sāka lamāt ar cieņu aizskarošiem vārdiem.

Ņemot vērā, ka tika saņemta informācija par šašlika atņemšanu nepilngadīgajiem un sievietes atteikšanos nosaukt savus datus, pieņemts lēmums 60 gadus veco sievieti aizturēt un nogādāt Valsts policijā apstākļu un identitātes noskaidrošanai.

Pēc identitātes noskaidrošanas konfliktējušajai kundzei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu. Pārējos notikušā apstākļus skaidro Valsts policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Aizveries!

  2. 1000% Saskaņas vai Ždanokas elektorāts!

Draugiem Facebook Twitter Google+