×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. maijs, 2012
Drukāt

Dekmeijere pirmo reizi “Grand Slam” turnīra astotdaļfinālā

Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere pārī ar Tamarini Tanasugarnu no Taizemes ceturtdien izcīnīja uzvaru Francijas atklātā čempionāta sieviešu dubultspēļu turnīra otrās kārtas mačā.

Latvijas un Taizemes duets ar rezultātu 6-4, 6-4 pieveica amerikānietes Ebigeilu Spīrsu un Rekelu Kopsu Džonsu, kuras bija izliktas ar desmito numuru.

Spēles pirmajos četros geimos uzvarēja servētāju dueti, bet piektajā geimā Dekmeijere/Tanasugarna lauza pretinieču servi un pārņēma vadību 3-2. Septītajā geimā viņas bija ļoti tuvu tam, lai vēlreiz lauztu pretinieču servi, tomēr amerikānietes smagā cīņā nosargāja savu servi, bet astotajā geimā Spīrsa un Kopsa Džonsa lauza Dekmeijeres/Tanasugarnas servi un panāca izlīdzinājumu 4-4.

Pirmā seta devītajā geimā Latvijas un Taizemes duets vēlreiz lauza sāncenšu servi, izvirzoties vadībā, bet nākamajā geimā pie savas serves nospēlēja pārliecinoši un svinēja uzvaru pirmajā setā ar 6-4.

Otrajā setā Dekmeijere/Tanasugarna pirmajā un trešajā geimā lauza pretinieču servi un izvirzījās vadībā ar 3-0, bet ceturtajā geimā amerikānietes atbildēja ar to pašu un pietuvojās līdz 1-3. Sestajā geimā Latvijas un Taizemes duets garā izspēlē tikai ar grūtībām noturēja savu servi, bet septītajā geimā Dekmeijere/Tanasugarna atkal lauza pretinieču servi un panāca 5-2. Tomēr nākamajā geimā Latvijas un Taizemes duetam vēl neizdevās noslēgt maču savā labā, jo Spīrsa/Kopsa Džonsa lauza pretinieču servi un pietuvojās līdz 3-5.

Devītajā geimā Dekmeijerei/Tanasugarnai nebija iespēju lauzt pretinieču servi, bet desmitajā geimā Latvijas un Taizemes duets spēja izvirzīties vadībā ar 40:15, taču amerikānietēm izdevās panākt “vienādi”. Lauzt sāncenšu servi Spīrsai/Kopsai Džonsai gan neizdevās, un Dekmeijere/Tanasugarna noslēdza maču savā labā.

Par otrās kārtas pārvarēšanu Dekmeijere tika pie 280 WTA dubultspēļu ranga punktiem.

Dekmeijere WTA dubultspēļu rangā šobrīd ieņem 82.vietu, bet Tanasugarna atrodas 72.pozīcijā. Savukārt Spīrsa un Kopsa Džonsa, kuras vienā pārī spēlē pastāvīgi, dala 25.vietu.

Kā ziņots, pirmās kārtas cīņā Latvijas un Taizemes duets ar 5-7, 7-5, 6-4 smagā cīņā pieveica amerikānieti Sloeinu Stīvensu un beļģieti Janīnu Vikmeijeri.

Trešajā kārtā Dekmeijere un Tanasugarna spēkosies ar čehietēm Andreu Hlavačkovu/Lūsiju Hradečku, kuras izliktas ar piekto numuru, vai vācieti Annu-Lēnu Grēnefeldi un Petru Martiču no Horvātijas.

Latvijas tenisiste Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu turnīra trešajā kārtā iekļuvusi pirmo reizi karjerā.

Līdz šim Dekmeijere Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu sacensībās bija tikai divas reizes sasniegusi otro kārtu, pēdējo reizi to paveicot pagājušajā gadā, kad latviete spēlēja pārī ar ungārieti Āgnešu Sāvaju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+