Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
1. septembris, 2014
Drukāt

Desmit lieliski iemesli, kādēļ pieteikties Emīla Dārziņa korī

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Septembrī skolā sākas mācību gads un, bet koros un deju kolektīvos – jaunās sezonas un jaunu dalībnieku uzņemšana. Uz noklausīšanos no 3. līdz 5. septembrim aicina arī Emīla Dārziņa jauktais koris, minot desmit iemeslus, kādēļ no plašā piedāvājuma būtu jāizvēlas tieši tas:

1. Mūs vieno mīlestība uz dziesmu – tiek radītas fantastiskas, neatkārtojamas emocijas, kas katram koristam paliks atmiņā uz visu dzīvi.

2. Radošs, atraktīvs, enerģisks, talantīgs, uzņēmīgs, uz panākumiem virzīts mākslinieciskais vadītājs Artūrs Ancāns.

3. Izcili galvu reibinoši sasniegumi – čempionu tituls 2014. gada Pasaules koru olimpiādē laikmetīgās mūzikas kategorijā, kā arī trīs zelta medaļas (laikmetīgās mūzikas, tautas mūzikas un jaukto koru kategorijās).

4. Ar mums ir fantastiskas balss īpašniece un vokālās grupas “Latvian Voices” soprāns, mūsu kora diriģente Nora Vītiņa.

5. Daudzveidīgs repertuārs – līdzas ārzemju un latviešu akadēmiskās mūzikas skaņdarbiem neaizmirstam arī par populāro mūziku.

6. Lielisks, vienots un ar izcilu humora izjūtu apveltīts kolektīvs.

7. Vismaz reizi gadā dodamies ārpus Latvijas, lai piedalītos augsta līmeņa konkursos, sniegtu koncertus un vēl labāk iepazītu savus kora biedrus.

8. Regulāri piedalāmies ar koncertos un mūzikas pasākumos tepat Latvijā – gan sniedzot savus kora koncertus, gan piedaloties labdarības pasākumos (“Eņģeļi pār Latviju”), gan uzstājoties televīzijā un piedaloties dažādos populārās mūzikas projektos.

9. Kļūstot par mūsu kora dalībnieku, iespējams ne tikai uzlabot savas vokālās prasmes un izkopt muzikālo gaumi, bet arī iegūt jaunus draugus.

10. Mēs protam arī kopā atpūsties – laivu braucieni, dziesmas pie ugunskura utt.

Pievienot komentāru

Aicina atkārtot "Grāmatu ķēdes" posmuTrešdien, 18. janvārī, plkst. 16, atzīmējot Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) un nodibinājuma "Rīga 2014" rīkotās akcijas "Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde" trešo gadskārtu, LNB aicina ikvienu piedalīties "Grāmatu draugu ķēdes" zibakcijā un dāvināt bibliotēkas Tautas grāmatu plauktam vienu sev īpašu grāmatu.
Draugiem Facebook Twitter Google+