Horoskopi un mistika
Horoskopi

Diena simbolizē māju sajūtu un ģimeni! Horoskopi 18.augustam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Nepatīkamas šīs dienas tendences var tevi sarūgtināt. Tu pārāk daudz uztrauksies par savu veselību – tas, ka tu vienu dienu jūties sliktāk kā citu, nenozīmē, ka tu esi ļoti slims. Taču, ja tev ir sajūta, ka nepieciešama atpūta – noteikti dari tā.

Vērsis

Šīs dienas tendences “pamodinās” tevī tādu rakstura īpašību kā godkāre. Tuviniekiem ar tevi šodien neklāsies viegli. Iespējams, ka tev šodien var būt alerģiskas reakcijas. Tāpēc esi uzmanīgs, it īpaši, ja uzturā lieto līdz tam nebaudītus produktus.

Dvīņi

Diena simbolizē emocionalitāti un psiholoģisko stāvokļa saasināšanos. Vājā vieta šodien būs gremošanas sistēma un kuņģis. Tu būsi aizkaitināms un ļoti emocionāls.

Vēzis

Šodien tu spēsi risināt un atdzīvināt jebkuru situāciju, par kuru izrādīsi interesi. Taču atceries, ka nevajag rīkoties “par spīti” kādam citam, jārīkojas ir tāpēc, ka to vēlies tu pats.

Lauva

Apstākļi var tev likt mainīt dzīvesvietu vai pat pilsonību. Tev var nākties negaidīti pielāgoties jauniem dzīves apstākļiem, tāpēc šodien tu būsi tādā stadijā, kas jau robežojas ar nervu sabrukumu.

Jaunava

Diena ir labvēlīga, lai izrādītu iniciatīvu. Tava rīcība var pareģot tavu nākotni – ja vēlies, lai tā būtu gaiša, nedari sliktas lietas. Neuzbrūc citiem cilvēkiem arī tad, ja tev šķiet, ka viņiem nav taisnība. Esi savaldīgs.

Svari

Šodien tavu uzmanību saistīs tie jautājumi, kas ir vairāk vai mazāk saistīti ar darbu. Lai arī šodien ir brīvdiena, tavs prāts būs aizņemts ar darba jautājumiem.

Skorpions

Šī diena raksturo cīņu, agresiju un sacensību. Ļoti lieliska diena jebkāda veida sacensībām – sportam, mākslai, dažādiem konkursiem. Taču tajā pat laikā ir liels traumatisma risks, tāpēc tu nedrīksti būt pārgalvīgs.

Strēlnieks

Strēlniekiem būs iespēja satikt jaunus cilvēkus, iepazīties, nodibināt labus un noderīgus kontaktus. Dienu patiešām vislabāk ir pavadīt citu cilvēku sabiedrībā.

Mežāzis

Daudzi Mežāži šodien gribēs būt pamanīti un novērtēti, taču tev jāatceras – lai tevi pamanītu, tev šī uzmanība ir jānopelna. Vai tu esi izdarījis visu, lai tas notiktu?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Diena simbolizē māju sajūtu un ģimeni. Tā jāpavada kopā ar tuviem un mīļiem cilvēkiem. Šodien veiksmīgi darījumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu – pirkšana, pārdošana, izīrēšana.

Zivis

Daudzas Zivis šodien gribēs slinkot, bet vienlaikus baudīt darba augļus. Neskaties uz citiem, nevērtē citu darbus un kļūdas, skaties pats uz sevi.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Zarnu infekcijas simptomi atklāti 19 bērniem un četriem bērnudārzu darbiniekiem Siguldas pusē
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kad ārēji sakopies indivīds ver vaļā muti, nereti ir jābāž ciet ausis 2
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Spēcīgais vējš gandrīz nogāzis sastatnes deviņstāvu ēkai uz Liepājas centrālās ielas
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Pirmdien uzspīdēs saule un pūtīs spēcīgs vējš
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO: Baumanis piebremzē Nitišu, Rīgā fināls bez latviešiem
2 stundas