Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
27. maijs, 2014
Drukāt

Dīķī Daugavpils novadā noslīcis deviņus gadus vecs zēns

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar vakarā Daugavpils novada Biķernieku pagastā noslīcis deviņus gadus vecs zēns.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), informācija par nelaimi saņemta plkst.19.20.

VUGD darbinieki, pārmeklējot dīķi, atraduši zēna mirstīgās atliekas.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Operatīvās vadības nodaļas inspektore Baiba Kokina, zēns kopā ar savu gados jaunāko draugu pēc skolas nolēma dīķī izpeldēties. Taču, tā kā neviens no viņiem nav īsti mācējis peldēt, abi sākuši slīkt.

Jaunākajam zēnam laimīgā kārtā izdevies nokļūt krastā. Viņš aizskrējis mājās un par notikušo izstāstījis mātei. Abi metušies uz notikuma vietu, sieviete izsaukusi ātro palīdzību, bet jau bijis par vēlu, izglābt vecāko zēnu nav izdevies.

Par notikušo sākts kriminālprocess, tiks veiktas ekspertīzes.

Vakar dienas vidū kādā dīķi Krāslavas novadā noslīcis arī 25 gadus vecs vīrietis.

Kā ziņots, aizvadītajās brīvdienās noslīkuši divi cilvēki. Svētdien pēcpusdienā VUGD saņēma informāciju, ka Juglas ezerā slīkst vīrietis. Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, vīrietis virs ūdens vairs nebija redzams. Sadarbībā ar Rīgas Pašvaldības policiju tika sākti zemūdens meklēšanas darbi, un pēc apmēram stundas noslīkušais 24 gadus vecais vīrietis tika atrasts 20 metru attālumā no krasta.

Sestdien pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji no dīķa Viļakas novada Žīguru pagastā izcēla noslīkušu 34 gadus vecu vīrieti. Noslīkušais tika atrasts apmēram sešus metrus no krasta divu metru dziļumā.

Brīvdienās vēl vairākiem cilvēkiem, kas atpūtās pie ūdens, bija nepieciešama ugunsdzēsēju glābēju palīdzība.

Jelgavā glābēju palīdzība bijusi nepieciešama kādam mālos iestigušam zēnam, bet jūrā no zvejas tīkliem bija jāatbrīvo kāda sieviete.

Daugavpilī kāds vīrietis nav varējis tikt ārā no Daugavas paša spēkiem – straume viņu nesusi prom, un vīrietis nav varējis tikt krastā. Ugunsdzēsēji nokļuvuši līdz aptuveni 44 gadus vecajam vīrietim un nogādājuši viņu krastā.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (41)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+