“Dinamo” pirmā uzvara šosezon pamatlaikā 0

Rīgas “Dinamo” sestdien pirmo reizi sezonā guva vairāk par diviem vārtiem, kas palīdzēja ar 3:1 pārspēt Novokuzņeckas “Metallurg” un izcīnīt pirmo uzvaru savu līdzjutēju priekšā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7

Pirmajā uzvarā pamatlaikā vārtus guva Gints Meija, Robs Šremps un Džeimijs Džonsons. Par labāko uzvarētāju sastāvā nosauca Mikaelu Telkvistu, kurš pirmo reizi sezonā stājās “Dinamo” vārtos.

“Dinamo” pirmajā trešdaļā nonāca zaudētājos, kad Telkvista atsisto ripu Rendijs Robitails 7.minūtē raidīja tīklā. “Metallurg” uzbrucējs bija precīzs skaitliskā vairākuma izskaņā. Līdzīgi kā iepriekšējās cīņās “Dinamo” radīja vārtu gūšanas situācijas, taču ilgstoši nespēja tās realizēt, lai gan mājinieku galvenais treneris Peka Rautakallio bija veicis izmaiņas spēlētāju virknējumos.

Izlīdzinājumu Meija otrās trešdaļas sākumā panāca skaitliskajā vairākumā, kad no attālas distances raidīja ripu tukšā vārtu stūrī. Laukuma saimnieku centieni izvirzīties vadībā bija nesekmīgi līdz pēdējā perioda izskaņai, kad trīsarpus minūtes pirms beigu svilpes precīzs bija Šremps. “Dinamo” viesspēlētājs gar apmali atvirzījās gandrīz līdz zilajai līnijai, un ar plaukstas metienu pārspēja pretinieku vārtsargu Juriju Kļučņikovu.

Cenšoties panākt izlīdzinājumu, “Metallurg” minūti pirms cīņas beigām Kļučņikovu aizstāja ar sesto laukuma spēlētāju, taču Džonsons ripu iemeta tukšajos viesu vārtos.

Pirmo mājas spēļu sēriju “Dinamo” pabeigs pirmdien pret Habarovskas “Amur”.

Līdz šim vienīgo uzvaru ar vairāk nekā diviem vārtiem “Dinamo” guva viesos pret “Slovan”, taču panākumu Bratislavā ar 3:2 komanda nodrošināja pēcspēles metienos.