Mobilā versija
Brīdinājums +3.7°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
24. maijs, 2016
Drukāt

Diskusijā par Polijas tiesu reformām EK pārsniedz savas pilnvaras (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Komisija pārsniedz savas pilnvaras, piedaloties diskusijās par pretrunīgi vērtētām Polijas tiesu reformām, vakar paziņoja Polijas valdības ministri.

“Brisele vēlas kļūt par supervaldību,” teica Polijas iekšlietu ministrs Marjušs Blaščaks. “Kungi no EK ir pazaudējuši realitātes sajūtu,” viņš piebilda. Polijas ārlietu ministrs Vitolds Vaščikovskis vakar Briselē paziņoja, ka EK vajadzētu pārtraukt izmeklēšanu par likuma varu Polijā. “Tā ir procedūra, kas pārkāpj Eiropas līgumus,” norādīja ministrs. EK bija devusi Varšavai laiku līdz pirmdienai, lai tā panāktu “ievērojamu progresu” attiecībā uz likumiem, kas ir paralizējuši Konstitucionālo tribunālu. Vakar EK paziņoja, ka sarunas ar Varšavu vēl turpinās. EK sevišķi satraukusies par Polijas likumiem, kas dod valdībai tiesības iecelt un atlaist sabiedrisko raidorganizāciju vadītājus, kā arī par Konstitucionālā tribunāla reformu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. He, te nu tiešām būtu jāskatās, kādas šādā situācijā ir EK tiesības un kas līgumos paredzēts.

  2. EPSR ! 🙂

Uzlec Makrona zvaigzne (4)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācībasBaltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+