Latvijā
Kriminālziņas

Divi vīrieši skurbulī avarē ar zagtu auto un pamet to benzīntankā0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Evija Trifanova

Saldus novadā, Zirņu pagastā šā gada 12.decembrī konstatēts, ka kādam vīrietim ir nozagta piederoša automašīna, kura vēlāk atrasta Saldus pagastā – degvielas uzpildes stacijā, tā portālu “La.lv” informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Apskatot automašīnu, bija redzams, ka tā pirms tam ir avarējusi.

Veicot neatliekamus meklēšanas pasākumus tikai aizturēti divi vīrieši, kuri dzimuši 1990.gadā un 1991.gadā. Tiesa viņiem piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Saistītie raksti

Noskaidrots, ka automašīna nozagta pēc kopīgas alkohola lietošanas ar automašīnas īpašniekam pazīstamām personām. Vīrieši, vadot automašīnu “Audi”, visticamāk, nobrauca no ceļa braucamās daļas un avarēja, pēc tam automašīnu aizstumjot līdz tuvākajai degvielas uzpildes stacijai.

Abas personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā un bija meklēšanā par izdarītu noziedzīgu nodarījumu.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

LA.lv