Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. maijs, 2016
Drukāt

Diviem jauniešiem brīvdienas varēja beigties traģiski

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar mediķi snieguši palīdzību diviem cilvēkiem pēc slīkšanas, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kurzemē, Grobiņā, 17 gadus vecs jaunietis gājis peldēt kopā ar draugiem, tomēr ūdenstilpē aizpeldējis par tālu un pats nav spējis atgriezties krastā. Situāciju pamanījis kāds krastā esošs cilvēks, kurš jaunietim palīdzējis, līdz ar to viņš zem ūdens atradās tikai neilgu brīdi. Jaunietis nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rīgā kāds 19 gadus vecs jaunietis peldējies Daugavā. Arī viņš nav spējis nokļūt krastā paša spēkiem. Pēc izglābšanās mediķi viņam snieguši palīdzību un nogādājuši slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1114 izsaukumus, no kuriem 231 bija saistīts ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+