×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
8. marts, 2016
Drukāt

“Doro” viedtālrunis senioriem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

AS “Doro” ir Zviedrijas uzņēmums, kas izstrādā telekomunikāciju produktus un pakalpojumus senioriem. “Doro” piedāvā viegli lietojamus mobilos telefonus, viedtālruņus, mobilās aplikācijas, stacionāros un radiotelefonus ar skaļu un skaidru zvana toni.

“Doro 8030”, jaunākais kompānijas veikums, ir aprīkots ar unikālu lietotāja interfeisu, izmantojot darbības vārdus, nevis ikonas. Interfeiss un jau iebūvētās atbalsta aplikācijas iedrošina arī seniorus pilnvērtīgi izmantot viedtālruņa sniegtās iespējas, padarot ikdienas dzīvi interesantāku.

“Doro” jaunais interfeiss ir ar viegli uztveramu, loģisku veicamo darbību secību, lai lietotājs bez aizķeršanās spētu izmantot jebkuru no viedtālruņa funkcijām. Nav nepieciešamas tehniska rakstura zināšanas vai prasmes – viss tiek panākts, izmantojot darbības vārdus, nevis ikonas. Piemēram, vārdiem “zvanīt”, “skatīt” vai “sūtīt” tiek pievienots “kam” un “ko”. Būtībā tālrunis domā tāpat kā tā lietotājs, padarot ierīces lietošanu vienkāršāku un ērtāku.

“Doro” pētījumi liecina, ka pieprasījums pēc viedtālruņiem cilvēkiem vecumā 65+ nepārtraukti pieaug – šobrīd aptuveni par 11% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada datiem. Ap 40% senioru jau ir viedtālruņu lietotāji, un šis skaitlis turpinās augt arī 2016. gadā – 60% no 65+ vecuma cilvēkiem plāno iegādāties jaunāko viedtālruni.

“Doro 8030” ir otrā 4G ierīce, kas pievienojas “Doro” telefonu saimei. Telefons pieejams trīs krāsu kombinācijās – melnā un tērauda, baltā un sudraba vai šampanieša un mokas krāsā. “Doro 8030” Latvijā mazumtirdzniecībā būs pieejams no marta vidus par 199 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+