Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. maijs, 2014
Drukāt

DP nesāks kriminālprocesu par satīriķa Zadornova izteikumiem

Foto-LETAFoto-LETA

Drošības policija (DP) nolēmusi neuzsākt kriminālprocesu par krievu satīriķa Mihaila Zadornova izteikumiem publiskajā telpā.

DP pieņēmusi lēmumu neuzsākt kriminālprocesu, jo viņa izteikumos nav konstatēts noziedzīga nodarījuma sastāvs. Iesniegumā netika lūgts vērtēt uzturēšanās atļaujas atņemšanu Zadornovam, taču lūgts vērtēt viņa izteikumus no kriminālprocesuālā viedokļa. Ņemot vērā iepriekšminēto, citas pārbaudes DP par Zadornovu neveic, norādīja DP.

Vēstuli Saeimas Sabiedrības saliedētības komisijai nosūtījis kāds Gvido Girss ar lūgumu pēc būtības izvērtēt satīriķa publiskos izteikumus, vai tie nav vērtējami kā naidu kurinoši. Iesniegumā pievienotajās publikācijās, satīriķis, piemēram, 18.marta publikācijā apgalvo, ka Rīgā atkal ir noticis to personu gājiens, kuras vērsušās pret krievu karavīriem un pēc fašistu pavēles savulaik nogalinājušas aptuveni 200 000 ebreju Latvijā.

Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija šo vēstuli pārsūtīja iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (RP).

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (18)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+