Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
24. maijs, 2014
Drukāt

DP nesāks kriminālprocesu par satīriķa Zadornova izteikumiem

Foto-LETAFoto-LETA

Drošības policija (DP) nolēmusi neuzsākt kriminālprocesu par krievu satīriķa Mihaila Zadornova izteikumiem publiskajā telpā.

DP pieņēmusi lēmumu neuzsākt kriminālprocesu, jo viņa izteikumos nav konstatēts noziedzīga nodarījuma sastāvs. Iesniegumā netika lūgts vērtēt uzturēšanās atļaujas atņemšanu Zadornovam, taču lūgts vērtēt viņa izteikumus no kriminālprocesuālā viedokļa. Ņemot vērā iepriekšminēto, citas pārbaudes DP par Zadornovu neveic, norādīja DP.

Vēstuli Saeimas Sabiedrības saliedētības komisijai nosūtījis kāds Gvido Girss ar lūgumu pēc būtības izvērtēt satīriķa publiskos izteikumus, vai tie nav vērtējami kā naidu kurinoši. Iesniegumā pievienotajās publikācijās, satīriķis, piemēram, 18.marta publikācijā apgalvo, ka Rīgā atkal ir noticis to personu gājiens, kuras vērsušās pret krievu karavīriem un pēc fašistu pavēles savulaik nogalinājušas aptuveni 200 000 ebreju Latvijā.

Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija šo vēstuli pārsūtīja iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (RP).

Pievienot komentāru

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+