×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
13. aprīlis, 2018
Drukāt

Drāma turpinās: Maligina pieaugušās meitas nāk klajā ar atklātu vēstuli (18)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Irina Maligina (no kreisās) un Nika Saveļjeva (no labās)

Šajās dienās mēs saņemam daudz atbalsta apliecinājumu un izturības vēlējumu no mūsu tēva Valērija Maligina draugiem, kolēģiem, paziņām un tiem, kuri  saņēmuši atbalstu viņa plašās sirds un dāsnuma dēļ, raksta mūžībā aizgājušā uzņēmēja Valērija Maligina meitas Irina Maligina un Nika Saveļjeva atklātā vēstulē, kas medijiem nodota caur sabiedrisko attiecību pārstāvi.

“Pēc pēdējās dienās izskanējušās informācijas publiskajā telpā mums visiem sajūtas ir ļoti līdzīgas — tēvs ir pelnījis cienījamu attieksmi, nevis nomelnošanu no saviem it kā tuviem cilvēkiem,” vēsta meitas.

Viņa sievas Elīnas Maliginas lēmums kavēt mantojuma procesu un prasīt testamenta atcelšanu tiesā, kā vienu no argumentiem izmantojot viņa rīcībspējas apšaubīšanu, liekot uzdot jautājumus par šāda soļa patiesajiem motīviem.

“Kādu mērķu vadīta Elīna vēlas apšaubīt testamentu, kuru tēvs sastādījis neilgi pirms laulības noslēgšanas ar Elīnu 2016. gadā? Atbilstoši likumam Elīna Maligina kā laulātā var izprasīt neatņemamo mantojuma daļu, proti, vienu astoto daļu no mantojuma apmēra, tāpēc viņa ir vērsusies ar iesniegumu pie notāra. Tomēr, acīmredzot, ir par maz, un viņa iesniegusi prasības pieteikumu tiesā par testamenta apstrīdēšanu, tādējādi pretendējot uz daudz lielāku mantojuma daļu. Vienīgi neskaidrs paliek jautājums, kur šeit loģika, ja no vienas puses testamentu atzīst, pieprasot daļu, kas pienākas atbilstoši likumam, tomēr no otras puses — apstrīd tiesā? ” jautā V.Maligina meitas.

“Vēlamies vērst uzmanību — ja jau tiek iets tik tālu un no sievas puses tiek apšaubīta pat mūsu tēva rīcībspēja, lai par katru cenu apstrīdētu testamenta autentiskumu, vai nerodas loģisks jautājums — vai 2016. gadā noslēgtā laulība arī nav apšaubāma šo pašu viņas minēto “iemeslu” dēļ? Mūsu skatījumā izmantotie argumenti ir necienīgi, nemaz nerunājot par loģikas trūkumu,” uzsver I.Maligina un N.Saveļjeva.

“Kā redzams, pašlabuma tīkošana un mantkārība var ņemt virsroku, mudinot pārkāpt jebkuras robežas. Nenoliedzami — ikvienam ir tiesības apstrīdēt dažādu dokumentu autentiskumu, tomēr jāvērtē, kādi argumenti tiek lietoti un kādas ētiskās robežas tiek pārkāptas,” teikts vēstulē.

V.Maligina meitas skaidro, ka viņu mērķis ir saglabāt “Olainfarm” kā vienu no vērtīgākajiem Latvijas uzņēmumiem un farmācijas nozares līderiem un radīt priekšnoteikumus tā turpmākai sekmīgai attīstībai. “Mums ne prātā neienāktu rīkoties apšaubāmā veidā pretēji ikviena mantinieka likumīgajām tiesībām, likumam vai pretēji mūsu tēva pēdējai gribai,” teikts vēstulē.

“Ikviens savā dzīvē veic dažādas izvēles, un mums nav ne vēlmes, nedz tiesību tēvam kaut ko pārmest. Tāpat kā mēs apzināmies, ka par savu rīcību un kļūdām esam atbildīgas pašas. Viņa vārds un paveiktais ir daudzkārt lielāks par atsevišķu personu mantkārību un izmantotajām metodēm,” atzīst mantonieces.

“Un visbeidzot — par publiskajā telpā izskanējušo informāciju par it kā pazudušo somu, kas patiesībā nekur nebija pazudusi. Jau iepriekš soma un tajā atrodamās mantas, tostarp kredītkartes, atbilstoši likumā noteiktajai procedūrai tika aprakstīta un iekļauta mantojuma sarakstā. Kā gan var atrast to, kas nekad nav pazudis?” sacīts vēstules noslēgumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Maligina gaudotājas Atbildēt

  Pretīgas hiēnas, ar tukšiem pauriem, kuras gatavas pārgrauzt rīkli, tam, kurš pietuvosies tēva miljoniem. Ja tām nekaunīgajām vecenēm interesētu tēva cieņa, tad publiski negaudotu par mantojumu un visu izdarītu mierīgi. Tādi cilvēki ir vienkārši pretīgi un derdzīgi!

 2. Atklāta vēstule cilvekiem , kurus viņi nepazīst un kuriem savu problēmu ir pietiekoši ….. kuriem ir vienalga un kuri tāpat neko nevar ietekmēt .

 3. Absolūts loģikas trūkums! Tā vietā, lai visi mantinieki nāktu kopā un korekti apspriestu mantojuma lietas, izveidojies sieviešu kašķis, alkatības ambīcijas. Cik saprotams, tās sākās ar mugursomas pazušanu, kur viena no mantiniecēm bija spiesta uzsākt procesu.
  Tagad skaidrs, ka Goodmens un savējais būs zirgā. Mantinieki var palikt tukšā, ja nespēs savaldīt savu alkatību un nepatiku vienam pret otru.

 4. Sajūta, ka vēl drusku un tiks algots snaiperis !

 5. Hameleonu rotaļas.

 6. Te lūk, lasītāji, ir piemērs no nepieskaitāma cilvēka! Kādi te nesakarīgi murgi! Un šitā tiek spamots pie katra Latvijas Avīzes raksta! Kāpēc šo dullo nevar izslēgt no komentāriem?

 7. Un mes tam ticam!

 8. Savicka juristi nelaidīs garām labi, labi nopelnīt. Atbildēt

  Teātris kā izčākst miljoni. Meitas izputina lielu firmu…Savickim un Godmanim miljonu pieaugumi.

 9. Jezus..pec sadas velas publiskas mazgasanas un uzspiletas milestibas vestulem luekas ka virsrakstam vajadzetu but “Maligina NEpieaugusas meitas”

 10. vai tad tagad caurkritusī aktrise atzīs, ka precējās ar nepieskaitāmu cilvēku???

 11. Literaari sacereejums kopumaa nav izdevies Atbildēt

  Es teiktu, ka otraadaak ir labaak teikt: ‘Mūsu skatījumā izmantotie argumenti ir NELOGJISKI, nemaz nerunājot par CIENJAS trūkumu,’ Bet var, protams, taa, kaa ir rakstiits tekstaa. Kaut gan – tomeer visur cauri pinas patiesas miilestiibas ‘no tuvaakajiem’ truukums veestulee u.c.

 12. Var jau būt, ka pats Maligins bija bijis adekvāts cilvēks, taču sievietes no viņa tuvāko loka gan ir tādas… “interesantas”.

 13. mantrausigās meitas neparko negrib sievai atdot viņas daļu, pat savai pusmāsai cenšas atņemt visu, un to tik vien prot kā ik pa pāris nedeļam izplatit publiskus paziņojumus, kas realitātē nemaz nesakrit ar faktiem

Draugiem Facebook Twitter Google+