Ekonomika
Bizness

Eiropas aviosabiedrība Latvijā plāno atvērt pakalpojumu centru0

Foto: LETA

Kāda Eiropas aviokompānija drīzumā plāno Latvijā atvērt pakalpojumu centru, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols.

Viņš gan pagaidām atturējās nosaukt aviokompānijas vārdu, norādot, ka negrib steigties notikumiem pa priekšu. Aviokompānija Latvijā plāno atvērt pakalpojumu centru, nodarbinot vairāk nekā 100 darbiniekus.

Pēc viņa teiktā, Latvija joprojām ir pievilcīga investoriem par ko liecinot gan Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA ienākšana Latvijā, gan arī citi vērienīgi investīciju projekti, kas jau tiek vai drīzumā tiks īstenoti.

Saistītie raksti

Ozols arī norādīja, ka Latvijas ekonomika šobrīd balstās uz pakalpojumu jomu, kas veido 70% no iekšzemes kopprodukta (IKP), piemēram, tranzīts un loģistika, tūrisms, banku sektors, kā arī IT pakalpojumi. Tāpat attīstās arī ražošana – kokapstrāde un pārtikas rūpniecība.

Uz jautājumu par banku sektora reputācijas krīzes ietekmi uz investoriem, LIAA direktors atzīmēja, ka pēc “ABLV Bank” notikumiem eksportētājiem bija zināmas problēmas ar “naudas plūsmas ātrumu”, taču šobrīd situācija ir uzlabojusies. Tāpat viņam neesot zināms neviens gadījumus, kad investori būtu mainījuši savus plānus Latvijā šī iemesla dēļ.

LA.lv